Ilidienes
06.04.2013, 10:52
V první řadě bych jsem se chtěl omluvit, jestli je to ve špatné "sekci"
Zdravím, Ilidienes
Administrátoři chtěl bych poprosit o vytvoření "Ostrova Přátel", rád si stavím veškeré stavby. (Maják, Důl, Hl.Baráček, Zahrádka se skleníkem apod.) .
Nemám rád ty stavby krychliček, né že bych chtěl někeho urážet, ale "Minecraft" hraji rád jako návrhář domů (ať už to jsou moderní či staré domy).
Ostrov bych chtěl někde v moři, aby byl vyplněný celý až od spodu (takže aby to nebylo tak moc náročné tak od nějakého ostruvku ), tvar a vzhled bych jsem si už udělal. Na DynMapě jsem si takové místo našel " 2324,65,3715 "
Co Vlastně Požaduji (Potřebuji svolení)?
- GM (Admina MC), který by mi pomohl vytvorit ostrov [Dočetl jsem se že mohu pouze 30x30x30, jiný způsob je se domluvit na "Minecraft Forum"]
- Rezidenci zatím pouze pro mne [Kamarádi by přisli za mnou až bych měl postaven ostrov a Hl.Baráček #min. 2 hráči#]
- Povolení o stavění větší stavby než 30x30x30.
- Dohodnutí se na CENĚ (nevím jestli realné peníze nebo pouze ve hře)
Asik vše, Děkuji všem Administrátorům že semnou zahazují svůj drahý čas, omlouvám se ještě jednou jestli "Téma" nepatří do téhle "Sekci" !!!
Zdravím, Ilidienes
Administrátoři chtěl bych poprosit o vytvoření "Ostrova Přátel", rád si stavím veškeré stavby. (Maják, Důl, Hl.Baráček, Zahrádka se skleníkem apod.) .
Nemám rád ty stavby krychliček, né že bych chtěl někeho urážet, ale "Minecraft" hraji rád jako návrhář domů (ať už to jsou moderní či staré domy).
Ostrov bych chtěl někde v moři, aby byl vyplněný celý až od spodu (takže aby to nebylo tak moc náročné tak od nějakého ostruvku ), tvar a vzhled bych jsem si už udělal. Na DynMapě jsem si takové místo našel " 2324,65,3715 "
Co Vlastně Požaduji (Potřebuji svolení)?
- GM (Admina MC), který by mi pomohl vytvorit ostrov [Dočetl jsem se že mohu pouze 30x30x30, jiný způsob je se domluvit na "Minecraft Forum"]
- Rezidenci zatím pouze pro mne [Kamarádi by přisli za mnou až bych měl postaven ostrov a Hl.Baráček #min. 2 hráči#]
- Povolení o stavění větší stavby než 30x30x30.
- Dohodnutí se na CENĚ (nevím jestli realné peníze nebo pouze ve hře)
Asik vše, Děkuji všem Administrátorům že semnou zahazují svůj drahý čas, omlouvám se ještě jednou jestli "Téma" nepatří do téhle "Sekci" !!!