davidp
29.03.2013, 15:08
zdravím
chtěl bych zažádat o zakládání rezidencí na money v ceně 0,1 dollaru jak je psáno u spawnu na cedulích, předem děkuji.
chtěl bych zažádat o zakládání rezidencí na money v ceně 0,1 dollaru jak je psáno u spawnu na cedulích, předem děkuji.