PDA

Zobrazit v plné verzi : Rezidence na money



davidp
29.03.2013, 15:08
zdravím
chtěl bych zažádat o zakládání rezidencí na money v ceně 0,1 dollaru jak je psáno u spawnu na cedulích, předem děkuji.

Qentus
29.03.2013, 15:33
Nechápu

Corpus
29.03.2013, 17:22
Q on asi myslí že za ní bude platit

Corpus
10.04.2013, 18:47
Tak zamknete to nebo co s tímhle tématem bude ?? :D

Corpus
10.04.2013, 18:48
Já jen že je to tu zbytečně odemčené

clean
10.04.2013, 19:39
ceka se na odpoved jak to myslel... otevreny to neni, aby si tu zbytecne spamoval!

Corpus
11.04.2013, 16:59
ok sry