PDA

Zobrazit v plné verzi : Obchoďák New_Empire



Corpus
06.03.2013, 17:37
Ahoj chtěl bych v New_Empire udělat obchoďák pro to aby u nás lidé mohly nakupovat a prodávat nám suroviny co budeme vykupovat zatím ještě nevím jak bude vypadat ptám se vás jen jestli by to šlo díky Corpus

Troysl
06.03.2013, 19:23
Ahoj, myslím že by to byla super věc... ;) Akorát by to chtělo :

Vymyslet prvně jak bude vypadat a co se bude prodávat a vykupovat

Poté nejspíše kde bude a z čeho bude
Toto jsou jenom moje návrhy, neříkám, že to tak musí nutně být :D

clean
06.03.2013, 19:44
pokud myslis obchody jako jsou na spawnu, tak to nepujde...

Troysl
06.03.2013, 20:03
Á Corpus... Tut mir leid...

Corpus
07.03.2013, 16:43
Ne myslim jen ty /scs a chcem udělat takový menší jinak pro tebe Troysl : Stone bricks,bílá vlna,smrkové dřevo a slaby . Samozřejmě vám za to dobře zaplatím (Počítám že budete chtít okolo 10000) Corpus :D

clean
07.03.2013, 17:51
tak nevim co po nas chces... mate mesto a obchodak si tam klidne postavit muzete to problem neni

Corpus
07.03.2013, 18:18
a dáte mi za ten poplatek Pravomoce abych mohl dělat /scs v normálním světě ??

clean
07.03.2013, 19:54
obchodni dum je pouze na spawnu a tam to zustane... pokud chces udelej si shop (v obchodaku) a muzete tam vykupovat na stavbu mesta, ale v normal svete obchody nebudou... je to hlavne z duvodu, ze se to pak neda ohlidat a chtel by to kazdy