Zobrazit v plné verzi : Obchoďák New_Empire
Ahoj chtěl bych v New_Empire udělat obchoďák pro to aby u nás lidé mohly nakupovat a prodávat nám suroviny co budeme vykupovat zatím ještě nevím jak bude vypadat ptám se vás jen jestli by to šlo díky Corpus
Ahoj, myslím že by to byla super věc... ;) Akorát by to chtělo :
Vymyslet prvně jak bude vypadat a co se bude prodávat a vykupovat
Poté nejspíše kde bude a z čeho bude
Toto jsou jenom moje návrhy, neříkám, že to tak musí nutně být :D
pokud myslis obchody jako jsou na spawnu, tak to nepujde...
Á Corpus... Tut mir leid...
Ne myslim jen ty /scs a chcem udělat takový menší jinak pro tebe Troysl : Stone bricks,bílá vlna,smrkové dřevo a slaby . Samozřejmě vám za to dobře zaplatím (Počítám že budete chtít okolo 10000) Corpus :D
tak nevim co po nas chces... mate mesto a obchodak si tam klidne postavit muzete to problem neni
a dáte mi za ten poplatek Pravomoce abych mohl dělat /scs v normálním světě ??
obchodni dum je pouze na spawnu a tam to zustane... pokud chces udelej si shop (v obchodaku) a muzete tam vykupovat na stavbu mesta, ale v normal svete obchody nebudou... je to hlavne z duvodu, ze se to pak neda ohlidat a chtel by to kazdy
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.