PDA

Zobrazit v plné verzi : **Únor 2013** Žádost o město Simple_town - Tonda



Tonda
03.02.2013, 18:15
Oznamuji, že odstupuji s touhle žádostí, a proto pro mne nehlasujte v anketě na webu. Děkuji Troysl
Zdravím,
tímto bych chtěl zažádat o město s názvem Simple_town. Inspiroval jsem se jak v New England tak i v Palet_town či v Japonsku. Město jsem si chtěl založit už dávno, ale vzhledem k nedostatku financí to nešlo, a tak si chci svůj sen uskutečnit teď

A. Město se bude jmenovat Simple_town

Menší popis:
Při prvním pohledu na město si mnozí z Vás určitě řeknou, že opakuji po městě Palet_town, protože tam mám také Eiffelovku. To ale ovšem není pravda. Ano sice ji tam mám, ale je úplně jiná a tak 2 krát menší. No ale to je jedno.Ve městě budou 4 farmy. A to farmy na dýně, melouny, obilí, brambory a mrkve. Vše bude samozřejmě zdarma. Na spawnu nebude také mimo jiné chybět velká knihovna a veřejný Enchant. Později přibudou ještě další farmy na kaktusy, bambusy a možná ještě něco. Ty se budou nacházet pod Eiffelovou věží. Mám velké náměstí-ano. Zde se budou stavět různé stavby podle období- na Vánoce stromek a na Velikonoce králíček... Jinak se tam postaví když tak něco. Lidé v tomhle městě budou chodit po kamenných slabech. Při velkém zájmu budu dokupovat parcely a město dále rozšiřovat. Vzadu za VIP parcelami bude stát taková "ozdoba." Už jste ji mohli někde vidět (pokud budou problémy, bude sbořena). Jěště později postavím kostel (aby se tam ti co věří v Boha necítili "sami") a restauraci. V konečné fázi přibude jiz zmíněný kostel, ale také třeba discoclub nebo prázdninová vilka či restaurace. No budoucí obyvatelé, máte se na co těšit!

B. Stavět jej budu já Troysl (nový nick schválený na foru) a bude se moct stavět z čehokoli až na kombinaci vlny a sněhu

C. Parcel chci pro začátek 22 a to s rozměry 20x20, kterých bude 20 a 2 parcely 25x30, které budou VIP. První jsem chtěl o dvě parcely 20x20 méně, ale ty 2000$ si za ně připlatím ;) Parcely budou stát 1 000$
a ty VIP budou stát 2000$

D. link na dynamickou mapu: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-732&y=64&z=738.5

E.reference toho, co jsem postavil na serveru:
http://nemesisup.cz/files/public/2012-04-03_15.35.30.png - Dům, ve kterém jsem bydlel na mapě 1.2.5
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-24_15.53.36.png - Dům, kde bydlím teď. Postavil jsem ještě něco v Palet_town a také 2 domy pro bráchu, ale ty nafocené nemám

F. http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-07_14.43.21.png - radnice, která byla postavena na základě grafického návrhu mého třídního profesora a detaily (obrazy atp.) byli doladěny mými spolužáky...
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-07_19.13.13.png - pohled na mesto se zhora
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-07_14.44.21.png - místo, kam se příchozí portne a zde budou sepsány pravidla a ceník parcel
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.40.53.png - takhle budou vypadat cesty
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-07_19.15.11.png - Eiffelova věž na náměstí (v creativu blbě nastavena výška světa, proto mě tam nevlezla celá :D)
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.41.43.png - Farmy na melouny, dýně, obilí, brambory a mrkve
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.42.07.png - Pohled na město z radnice - je zde vidět rozcestík, 2 farmy a eiffelova věž
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.43.02.png - takhle budou vypadat parcely
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.43.19.png - ozdoba města vzadu za VIP parcelami
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.51.47.png - pohled na parcely - staré ohraničení - pokud by to nevadilo, nechal bych ho, ale je stejné (až na světla a listy) jako v Palet_town a nechci opakovat.
G. http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-05_16.30.06.png - můj ůčet s $$$ (do schválení/zamítnutí bude ještě více)
Dále bych jeste chtel oznacení na dynmapě takovým tím domečkem
Jenom upozorňuji, že ve hře mám nový nick, který je chválený na forum. Proto město (pokud bude schváleno) budu platit a stavět já, ale pod nickem Troysl... Předem děkuji za kladné vyřízení téhle žádosti Troysl

Corpus
04.02.2013, 14:14
Sorry že se do toho pletu ale podle mě dost kopíruješ Palet_Town

Tonda
04.02.2013, 14:48
A čím? to že mám v názvu taky _town? A to že tam mám eiffel? Vy jste zase prvně chtěli radnici ze starého serveru tak co! A to ohraničení parcel není jak na té jedné fotce... Vše bude označeno slaby z kamenných cihel a 4mi ploty. A jinak nevím v čem dalším

Corpus
04.02.2013, 17:11
Ne to jsem nemyslel ta radnice

Corpus
04.02.2013, 17:14
Ale jinak je to dobrý :D

Tonda
04.02.2013, 18:25
Radnice ? a co je sní? To že je tam kombinace červené a kamenné cihle? Noa? zas tak podobné to není ;) Ale vidíš, to mě ani nenapadlo :D

Tonda
04.02.2013, 21:10
Jenom chci dodat, že ve hře mám schválený nový nick. Jmenuji se tedy Troysl a ten to bude také platit (pokud bude schvaleno), jelikož bude výsledek znán až po 10.únoru, tak se to nejspíše nedozvím, protože budu na horách... Čili pokud mi jej schválíte, zaplatím Vám to nejspíše až 2 týdny po jarních prázdninách, protože to blbě vyšlo a já hned po jarních prázdninách (už v neděli) jedu na školní hory kde přístup k PC mít nebudu. Takže vše se pokud mi to schválíte vyřídí na skoro na konci února. Děkuji Troysl

Corpus
05.02.2013, 15:09
No já jsem tu radnici myslel hlavně tím stylem

Troysl
05.02.2013, 15:59
Aha... No tak to mě ani nenapadlo :D Ale už to tak nechám... Je to jenom styl a to myslím že zas tak nevadí... ;)

Corpus
09.02.2013, 16:33
Hele te'd je ta radnice docela dobrá já už mám taky novou ale dám jí tam později :D A ty mobové co ti tam běhali tam budou taky ??

Troysl
10.02.2013, 22:12
Jo díky... No ono... já jsem tam nedal svetla, takže se tam objevili... Ale v normálu tam nebudou :D A jak říkám, bohužel se mi tam nevlezla celá :'(

Corpus
14.02.2013, 16:13
Troysl nevím jak ti poděkovat díky tobě budu mít konečně město :D