Tonda
03.02.2013, 18:15
Oznamuji, že odstupuji s touhle žádostí, a proto pro mne nehlasujte v anketě na webu. Děkuji Troysl
Zdravím,
tímto bych chtěl zažádat o město s názvem Simple_town. Inspiroval jsem se jak v New England tak i v Palet_town či v Japonsku. Město jsem si chtěl založit už dávno, ale vzhledem k nedostatku financí to nešlo, a tak si chci svůj sen uskutečnit teď
A. Město se bude jmenovat Simple_town
Menší popis:
Při prvním pohledu na město si mnozí z Vás určitě řeknou, že opakuji po městě Palet_town, protože tam mám také Eiffelovku. To ale ovšem není pravda. Ano sice ji tam mám, ale je úplně jiná a tak 2 krát menší. No ale to je jedno.Ve městě budou 4 farmy. A to farmy na dýně, melouny, obilí, brambory a mrkve. Vše bude samozřejmě zdarma. Na spawnu nebude také mimo jiné chybět velká knihovna a veřejný Enchant. Později přibudou ještě další farmy na kaktusy, bambusy a možná ještě něco. Ty se budou nacházet pod Eiffelovou věží. Mám velké náměstí-ano. Zde se budou stavět různé stavby podle období- na Vánoce stromek a na Velikonoce králíček... Jinak se tam postaví když tak něco. Lidé v tomhle městě budou chodit po kamenných slabech. Při velkém zájmu budu dokupovat parcely a město dále rozšiřovat. Vzadu za VIP parcelami bude stát taková "ozdoba." Už jste ji mohli někde vidět (pokud budou problémy, bude sbořena). Jěště později postavím kostel (aby se tam ti co věří v Boha necítili "sami") a restauraci. V konečné fázi přibude jiz zmíněný kostel, ale také třeba discoclub nebo prázdninová vilka či restaurace. No budoucí obyvatelé, máte se na co těšit!
B. Stavět jej budu já Troysl (nový nick schválený na foru) a bude se moct stavět z čehokoli až na kombinaci vlny a sněhu
C. Parcel chci pro začátek 22 a to s rozměry 20x20, kterých bude 20 a 2 parcely 25x30, které budou VIP. První jsem chtěl o dvě parcely 20x20 méně, ale ty 2000$ si za ně připlatím ;) Parcely budou stát 1 000$
a ty VIP budou stát 2000$
D. link na dynamickou mapu: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-732&y=64&z=738.5
E.reference toho, co jsem postavil na serveru:
http://nemesisup.cz/files/public/2012-04-03_15.35.30.png - Dům, ve kterém jsem bydlel na mapě 1.2.5
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-24_15.53.36.png - Dům, kde bydlím teď. Postavil jsem ještě něco v Palet_town a také 2 domy pro bráchu, ale ty nafocené nemám
F. http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-07_14.43.21.png - radnice, která byla postavena na základě grafického návrhu mého třídního profesora a detaily (obrazy atp.) byli doladěny mými spolužáky...
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-07_19.13.13.png - pohled na mesto se zhora
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-07_14.44.21.png - místo, kam se příchozí portne a zde budou sepsány pravidla a ceník parcel
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.40.53.png - takhle budou vypadat cesty
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-07_19.15.11.png - Eiffelova věž na náměstí (v creativu blbě nastavena výška světa, proto mě tam nevlezla celá :D)
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.41.43.png - Farmy na melouny, dýně, obilí, brambory a mrkve
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.42.07.png - Pohled na město z radnice - je zde vidět rozcestík, 2 farmy a eiffelova věž
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.43.02.png - takhle budou vypadat parcely
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.43.19.png - ozdoba města vzadu za VIP parcelami
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.51.47.png - pohled na parcely - staré ohraničení - pokud by to nevadilo, nechal bych ho, ale je stejné (až na světla a listy) jako v Palet_town a nechci opakovat.
G. http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-05_16.30.06.png - můj ůčet s $$$ (do schválení/zamítnutí bude ještě více)
Dále bych jeste chtel oznacení na dynmapě takovým tím domečkem
Jenom upozorňuji, že ve hře mám nový nick, který je chválený na forum. Proto město (pokud bude schváleno) budu platit a stavět já, ale pod nickem Troysl... Předem děkuji za kladné vyřízení téhle žádosti Troysl
Zdravím,
tímto bych chtěl zažádat o město s názvem Simple_town. Inspiroval jsem se jak v New England tak i v Palet_town či v Japonsku. Město jsem si chtěl založit už dávno, ale vzhledem k nedostatku financí to nešlo, a tak si chci svůj sen uskutečnit teď
A. Město se bude jmenovat Simple_town
Menší popis:
Při prvním pohledu na město si mnozí z Vás určitě řeknou, že opakuji po městě Palet_town, protože tam mám také Eiffelovku. To ale ovšem není pravda. Ano sice ji tam mám, ale je úplně jiná a tak 2 krát menší. No ale to je jedno.Ve městě budou 4 farmy. A to farmy na dýně, melouny, obilí, brambory a mrkve. Vše bude samozřejmě zdarma. Na spawnu nebude také mimo jiné chybět velká knihovna a veřejný Enchant. Později přibudou ještě další farmy na kaktusy, bambusy a možná ještě něco. Ty se budou nacházet pod Eiffelovou věží. Mám velké náměstí-ano. Zde se budou stavět různé stavby podle období- na Vánoce stromek a na Velikonoce králíček... Jinak se tam postaví když tak něco. Lidé v tomhle městě budou chodit po kamenných slabech. Při velkém zájmu budu dokupovat parcely a město dále rozšiřovat. Vzadu za VIP parcelami bude stát taková "ozdoba." Už jste ji mohli někde vidět (pokud budou problémy, bude sbořena). Jěště později postavím kostel (aby se tam ti co věří v Boha necítili "sami") a restauraci. V konečné fázi přibude jiz zmíněný kostel, ale také třeba discoclub nebo prázdninová vilka či restaurace. No budoucí obyvatelé, máte se na co těšit!
B. Stavět jej budu já Troysl (nový nick schválený na foru) a bude se moct stavět z čehokoli až na kombinaci vlny a sněhu
C. Parcel chci pro začátek 22 a to s rozměry 20x20, kterých bude 20 a 2 parcely 25x30, které budou VIP. První jsem chtěl o dvě parcely 20x20 méně, ale ty 2000$ si za ně připlatím ;) Parcely budou stát 1 000$
a ty VIP budou stát 2000$
D. link na dynamickou mapu: http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=3&x=-732&y=64&z=738.5
E.reference toho, co jsem postavil na serveru:
http://nemesisup.cz/files/public/2012-04-03_15.35.30.png - Dům, ve kterém jsem bydlel na mapě 1.2.5
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-24_15.53.36.png - Dům, kde bydlím teď. Postavil jsem ještě něco v Palet_town a také 2 domy pro bráchu, ale ty nafocené nemám
F. http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-07_14.43.21.png - radnice, která byla postavena na základě grafického návrhu mého třídního profesora a detaily (obrazy atp.) byli doladěny mými spolužáky...
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-07_19.13.13.png - pohled na mesto se zhora
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-07_14.44.21.png - místo, kam se příchozí portne a zde budou sepsány pravidla a ceník parcel
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.40.53.png - takhle budou vypadat cesty
http://nemesisup.cz/files/public/2013-01-07_19.15.11.png - Eiffelova věž na náměstí (v creativu blbě nastavena výška světa, proto mě tam nevlezla celá :D)
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.41.43.png - Farmy na melouny, dýně, obilí, brambory a mrkve
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.42.07.png - Pohled na město z radnice - je zde vidět rozcestík, 2 farmy a eiffelova věž
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.43.02.png - takhle budou vypadat parcely
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.43.19.png - ozdoba města vzadu za VIP parcelami
http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-04_08.51.47.png - pohled na parcely - staré ohraničení - pokud by to nevadilo, nechal bych ho, ale je stejné (až na světla a listy) jako v Palet_town a nechci opakovat.
G. http://nemesisup.cz/files/public/2013-02-05_16.30.06.png - můj ůčet s $$$ (do schválení/zamítnutí bude ještě více)
Dále bych jeste chtel oznacení na dynmapě takovým tím domečkem
Jenom upozorňuji, že ve hře mám nový nick, který je chválený na forum. Proto město (pokud bude schváleno) budu platit a stavět já, ale pod nickem Troysl... Předem děkuji za kladné vyřízení téhle žádosti Troysl