Zobrazit v plné verzi : rezidencia Dendo
Dobri den chcel bi som rezidenciu 60×60 chcem si spravit dom vetsi
přečti si napřed jak má žádost vypadat a pak se uvidí
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru
Alebo padouch pric za mnou
větší reska musí být schválená na foru.Bokem nic řešit nebudu
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.