Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : rezidencia Dendo



nonisek
02.02.2013, 13:33
Dobri den chcel bi som rezidenciu 60×60 chcem si spravit dom vetsi

Padouch
02.02.2013, 14:10
přečti si napřed jak má žádost vypadat a pak se uvidí
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru

nonisek
02.02.2013, 14:56
Alebo padouch pric za mnou

Padouch
02.02.2013, 15:05
větší reska musí být schválená na foru.Bokem nic řešit nebudu