Popokatepeto
04.01.2013, 22:38
Dobrý deň chcel by som požiadať o zväčšenie mojej residence.
Pôvodná žiadosť --> http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?26141-Era-%C5%BDiadost-sukromn%C3%A1-reska-Lost-City
Z pôvodných 150x150 by som chcel 200x200 do hĺbky 20
Screenshot ---> http://imageshack.us/f/407/resaq.png/
Dôvody : Potreboval by som viac priestoru pre lode a prístav.
Pôvodná žiadosť --> http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?26141-Era-%C5%BDiadost-sukromn%C3%A1-reska-Lost-City
Z pôvodných 150x150 by som chcel 200x200 do hĺbky 20
Screenshot ---> http://imageshack.us/f/407/resaq.png/
Dôvody : Potreboval by som viac priestoru pre lode a prístav.