Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Era - Žiadost o zväčšenie residence - New_Catedral



Popokatepeto
04.01.2013, 22:38
Dobrý deň chcel by som požiadať o zväčšenie mojej residence.
Pôvodná žiadosť --> http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?26141-Era-%C5%BDiadost-sukromn%C3%A1-reska-Lost-City
Z pôvodných 150x150 by som chcel 200x200 do hĺbky 20
Screenshot ---> http://imageshack.us/f/407/resaq.png/

Dôvody : Potreboval by som viac priestoru pre lode a prístav.

clean
05.01.2013, 17:24
koukal jsem na to ve hre a ten vedle s tou residenci tam ma nejaky most.... tak si to snim dohodni at sem napise, ze mu to neva a pak to povolime

devil
05.01.2013, 17:41
Ten most je moj a moze si to zvacsit, a hakuma pozri sa prosimta do sukromnych sprav, dik

clean
06.01.2013, 11:19
povoleno tedy :lock: vyznac si to a rekni moderatorovi ve hre