Zobrazit v plné verzi : Stavba eventu
Chtěl bych postavit event je to na tomhle serveru možné? (Žádám o místo na event a nějake itemy)
Díky za odpověd Athen
o jaky event by se jednalo? a velikost? neco bychom vymysleli
natočim video a dám ho sem
video je hotovy hodim tě ho do zprav na foru hakumanatatu...
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.