Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Stavba eventu



athen
20.11.2012, 15:03
Chtěl bych postavit event je to na tomhle serveru možné? (Žádám o místo na event a nějake itemy)
Díky za odpověd Athen

clean
20.11.2012, 18:23
o jaky event by se jednalo? a velikost? neco bychom vymysleli

athen
20.11.2012, 18:29
natočim video a dám ho sem

athen
22.11.2012, 06:57
video je hotovy hodim tě ho do zprav na foru hakumanatatu...