Dejsinka
11.11.2012, 17:56
Prosím o povolení residence v endu. Tato residence by byla pro 3 lidi já (Dejsinka), Hobo a Jackbeton.
Dale bych se chtěla zeptat jestli jsou nejaké jiné podmínky pro naši stavbu v endu a jak vysoký bude poplatek. residence by byla 160 bloku od ender plochy.
residence by byla 20x10x125
Diky Dejsinka
Dale bych se chtěla zeptat jestli jsou nejaké jiné podmínky pro naši stavbu v endu a jak vysoký bude poplatek. residence by byla 160 bloku od ender plochy.
residence by byla 20x10x125
Diky Dejsinka