Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Residence v endu



Dejsinka
11.11.2012, 17:56
Prosím o povolení residence v endu. Tato residence by byla pro 3 lidi já (Dejsinka), Hobo a Jackbeton.
Dale bych se chtěla zeptat jestli jsou nejaké jiné podmínky pro naši stavbu v endu a jak vysoký bude poplatek. residence by byla 160 bloku od ender plochy.

residence by byla 20x10x125

Diky Dejsinka

clean
12.11.2012, 17:31
cena je 500 dolaru pokud to je do 60x60 a zvlastni podminky tam neplati krom samozrejme cobble atd. dejte mapu, kde to cca bude a povolime

Dejsinka
13.11.2012, 16:24
http://imageshack.us/photo/my-images/845/beznzvujw.png/

zhruba někde tímto směrem.

Palan
13.11.2012, 17:36
Tímto směrem je již jiná dříve schválená residence - viz zde http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?26221-Resicence-end

Dejsinka
13.11.2012, 19:43
Dobře, tak hned opačným směrem

Palan
13.11.2012, 21:16
Tak tedy schváleno. Připrav si poplatek a napiš si modovi o resku ve hře :lock: