PDA

Zobrazit v plné verzi : Zadost o residenci 100x100 (kingingo)



kingingo
02.11.2012, 16:43
ahoj chceli by sme si s lemour7 a ja kingingo spravit rezidenciu 100x100 money mame i miesto. len chceme scvalenie dakujeme :-D je to fajn dobry server.:aaaa:

clean
02.11.2012, 18:04
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru precist a doplnit

kingingo
02.11.2012, 18:20
oprava: 1. http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=1031.125&y=64&z=-1610.875#
2. budeme tam stavat palac+ hradbi + iron farmu
3. takze jeto rezidencia cislo 2
dakujem za upozornenie.

clean
03.11.2012, 15:12
no povoleno teda pripravte si poplatek a vyznacte body vlnou a pak reknete moderatorovi