Zobrazit v plné verzi : Zadost o residenci 100x100 (kingingo)
kingingo
02.11.2012, 16:43
ahoj chceli by sme si s lemour7 a ja kingingo spravit rezidenciu 100x100 money mame i miesto. len chceme scvalenie dakujeme :-D je to fajn dobry server.:aaaa:
http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru precist a doplnit
kingingo
02.11.2012, 18:20
oprava: 1. http://minecraft.project-nemesis.cz:8124/?worldname=world_normal&mapname=flat&zoom=5&x=1031.125&y=64&z=-1610.875#
2. budeme tam stavat palac+ hradbi + iron farmu
3. takze jeto rezidencia cislo 2
dakujem za upozornenie.
no povoleno teda pripravte si poplatek a vyznacte body vlnou a pak reknete moderatorovi
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.