Zobrazit v plné verzi : Mohl bych požádat o rezidenci
na forum sem po 1 a chtel bych pozadat o resku muzu se zeptat to Vam mam poslat rozmery a nebo to udelate ve hre ?
Upravit podle pravidel : http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru
Běží na vBulletin™ verze 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. Všechna práva vyhrazena.