Přihlásit se

Zobrazit v plné verzi : Mohl bych požádat o rezidenci



FeryXD
24.10.2012, 20:30
na forum sem po 1 a chtel bych pozadat o resku muzu se zeptat to Vam mam poslat rozmery a nebo to udelate ve hre ?

dada93
24.10.2012, 20:33
Upravit podle pravidel : http://forum.project-nemesis.cz/showthread.php?16994-Vzor-n%C3%A1vrhu-stavby-residence-na-serveru