Dislikes Dislikes:  0
Stránka 7 z 8 PrvníPrvní ... 678 PosledníPoslední
Výsledky 61 až 70 z 78

Téma: help s PC

  1. #61
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Na videu nic neni

  2. #62
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    nic jako ze ti nede zapnout nebo vidis to co mas cerny monitor ? ( me to zapnout jde ) zkousim radu od typka z twinstaru a zatim to nepomaha viz http://forum.twinstar.cz/showthread....982#post697982 je treba registrace no

  3. #63
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Radí ty samé věci

    Když si udělal reinstall a dělalo to s čistým systémem je potřeba hledat problém v základní desce grafice.

    Tady to SW nedělá.

  4. #64
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    problem na zakladni desce hm s tim ja teda hodne udelam ( uvnitr PC ani nvm co je co ) natoz se vrtat jeste v zakladni desce ( asi to odnesu nekam kde by vedeli co s tim jinak nvm jak bych se toho mel zbavit ) sam asi tezko ale i tak dik za help a skoro vyreseni problemu

  5. #65
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    je malou radu WOTLK http://wowczsite.net/naroky-na-hardw...o-hrani-wotlk/ systemove pozadavky ( cerna obrazovka nikdy )
    CATA http://games.tiscali.cz/preview/hard...ataclysm-54007 systemove pozadavky ( cerna obrazovka vzdy ) nahodne pri hrani nekdy za 10 min nekdy za hod. a nikdy nvm kdy
    HEARTHSTONE https://us.battle.net/support/en/art...m-requirements systemove pozadavky ( cerna obrazovka vzdy ) nahodne pri duelu nekdy hned na zacatku nekdy v prubehu duelu

    muj PC http://h20564.www2.hp.com/hpsc/doc/p...r_na-c01701515
    dxdiag http://screenshot.cz/UJYWA/

    dokaze mi nekdo poradit proc to na wotlku jde hrat uplne normalne a na cata je to nehratelny ?? + na HS mi to taky crashuje, zajima me cim to je diky

    pokud mam slaby pocitac na cata coz si nemyslim tak proc kdyz hraji mam stejne fps jak na wotlku tak na cata -+ 5 rozdil v fps

  6. #66
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Přepni si na DirectX9 Cata to umožnuje.

  7. #67
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    nvm ale uz jsem to zkousel a udelalo to taky ale vyzkousim to znovu

  8. #68
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    at uz 9 nebo 11 stale se ta chyba vyskytuje ( ted jsem hral HS a v pulce duelu krach na cata krach v 5 manu ale ba woltku at delam co chci tak tam se to nestane nikdy )

  9. #69
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Nebude to klientem ? Třeba jsou poškozená data.

  10. #70
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    zdravim jeste jednou

    po nejake dobe opet pisu protoze problem se stale vyskytuje ( nechal jsem dat pc na opravu k odbornikovi a pres vsechny moznosti mi napsal )

    Dobrý den, dnes jsem Váš počítač podrobil podrobným HW testům, PC jsem rozebral a zkontroloval komponenty a především grafickou kartu. Vše se jeví naprosto v pořádku, bez jediné známky poškození, což mne pouze utvrdilo v tom, že závada je čistě SW charakteru. Trochu jsem k této problematice googlil a především hledal informace k Vaší grafice nVidia 9600m. Dočetl jsem se, že se s tímto problémem potýká více lidí a ve většině případů problém zaznamenali především ti, jejichž počítače byly koupené s win Vista a oni je reinstalovali na Win7 a nainstalovali nejnovější ovladače nVidia, což je i Váš případ. Co jsem se díval na štítek, je na Vašem AIO také Windows Vista, ale nainstalovaný systém je Windows Ultimate (který se mimochodem prodával pouze v krabicové verzi, za cenu, která byla pro domácí uživatele velmi vysoká, ale licence neřeším a v podstatě je mi úplně jedno, jaký systém uživatelé provozují). Zkusil jsem tedy to, že jsem odinstaloval veškerý SW nvidia z Vašeho PC a postupně jsem instaloval mnohem starší verzi driverů, než jakou jste měl nainstalovanou. Po několika pokusech jsem se dostal až k verzi 298, u které se mi zatím nepodařilo závadu v WOW nasimulovat, měl jsem úvodní oprazovku puštěnou něco málo přes hodinu a zčernání obrazovky a vythnutí nenastalo. Zakázal jsem windows update, aby nedocházelo k automatické aktualizaci ovladačů a nainstalovaný je pouze driver samotný, nikoliv celý SW nVidia, jako physix atd. V podstatě tohle zjištění potvrzuje i to, jak jste říkal, že se tato závada vyskytuje posledního půl roku, ale do té doby vše fungovalo, pravděpodobně došlo k aktualizaci grafického ovladače a od té doby nastaly problémy.

    Nemohu zaručit, že s mnou nainstalovanou verzí ovladače grafické karty se již problém nikdy neprojeví, ale stojím si za tím, že je závada pouze SW problém. Pokud by se závada projevovala i nadále, mohu pouze doporučit následující kroky:

    - přejít k windows vista, nejlépe k 32bitové verzi a použít ovladače nvidia pro tento systém
    - zkusit ještě starší ovladače grafické karty
    - pouvažovat o novém PC

    starsi ovladace bohuzel nepomahaji, jeste teda vyzkouset windows vista nic jineho me nenapada co bych mohl zkusit ( nekdo kdo se vyzna v PC a dokazal poradit ??? diky )

Stránka 7 z 8 PrvníPrvní ... 678 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •