Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 3 z 3 PrvníPrvní ... 23
Výsledky 21 až 24 z 24

Téma: Symbian vs. Android

  1. #21
    Hruusa
    Návštěvník
    Symbian je dle me lepsi ,jeho verze jsou daleko vyladenejsi nez u androidu (no logicky vysvetleni, android je kazdou chvilu novej ,narychlo udelanej ,takze jisto jiste sti mde i kvalita velmi dolu....navic je to velmi deckej system)
    Práve jsi mě nazval děckem Androida mám, WP7 se to nevyrovná jako developer pro Android. Vím že Android je mnohem více rychlejší, a novější přeci jenom Symbian tu je celkem dlouho. Jako další fakt je který jsem někde psal je fakt pokud začínám sjedu TuT přímo od googlu, pokud něco nevím napíšu do cca 30 min mám odpověď A další fakt že udělat pořádnou ! aplikaci na droida je opravdu snazší než na Symba Úroveň marketu se nedá srovnat se Symbem App na Droida jsou mnohem více přitažlivější než na Symba a hlavně jinak se ovládají já na svém velkém displeji ovládám vše jinak než třeba u iP nebo u Nokie Toto jsou moje doposavaď nalezené srovnání Hrůůša.

  2. #22
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    26
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Jenze ja narozdil od tebe anglicky umim i bez google translate. Ta veta totiz znamena, ze je S60 zalozen na Symbianu, ale S40 nikoli...
    Schvalne se podivej na http://en.wikipedia.org/wiki/Symbian...ure_comparison . Vidis tam nekde S40?

    K tem procentum... kde tys vzal tech 99%?

    A jasne, ze je Android pro hracicky... na Symbianu ani WP7 totiz neni s cim si hrat v pomeru k Androidu (a to rika clovek, ktery vlastni jen WM6.1 a Symbian 8.3 telefony)
    Naposledy upravil Gamajun; 23.04.2011 v 01:16.
    Relativně neškodným ale početným a neúměrně otravným poddruhem internetového trolla je gramatický nacista. Tyto kreatury, namísto konstruktivní účasti v diskusi, útočí na drobné chyby v pravopise a gramatice, ředí diskusi a zvyšují množství příspěvků bez zvyšování její kvality. Jelikož jejich schopnost porozumět danému tématu je zjevně omezená, musejí se spokojit s napadáním formy.

  3. #23
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    no podle mě a mé angličtiny (která má mezery) S40 je zjednodušená verze S60, která je založená na Symbianu. Ale je docela snadno možné, že to nechápu, protože, mobily tak úpně nežeru. Nicméně stále mi nikdo neukázal funkci kterou symbian nenabízí, oháníte se uživatelskym prostředím, který je možný i na symbianu změnit k nepoznání, oháníte se jednoduší výrobou aplikací, ale když je to tak jednoduché, tak kde je něco nového?

  4. #24
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    183
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    To Ugg : Nehnevaj sa, ale mne pride, ze si strasne honis ego, na tom, ze su vsetky android aplikacie aj na symbian. Android je proste viac user-friendly oproti symbianu, s tym sa budes musiet zmierit.

    tak to te vyvedu z omilu ,wp7 je velmi prijemny prekvapeni, ktery je delano vic pro obycejne uzivatele, navic microsoft dal jasny podminky vykonu mobilu na kterych bude fungovat, coz z toho dela velmi vysokou kvalitu funkcnosti na danych mobilech...za dalsi Marketplace je taky na velmi vysoke urovni ,pocet aplikaci je hodne velky a microsoft je nejdrive schvaluje nez jdou do obehu ,coz zas zvysuje kvalitu apps (nez u androidmarketu kam si muze dat kazdy blbecek co chce)... s wp7 vlastni domaci zkusenost


    a k veci, symbian nebo android?...
    Symbian je dle me lepsi ,jeho verze jsou daleko vyladenejsi nez u androidu (no logicky vysvetleni, android je kazdou chvilu novej ,narychlo udelanej ,takze jisto jiste sti mde i kvalita velmi dolu....navic je to velmi deckej system), v androidmarketu je 95% ptakovin, duplicitnich veci pod jinym nazvem a veci knicemu....pravda Ovi store na tom zas obsahove taky neni nejlip. Symbian uz je nejakou dobu na trhu ,jen skoda ze uz bude na ustupu ,ale nadruhou stranu nokii pomuze system od microsoftu ,zvysi to velice kvalitu po soft strance mobilu

    Android je jen docasny boom nic vic ,nic min...
    "wp7 je velmi prijemny prekvapeni" NICE JOKE MAN, ten system sa moze zrovnavat s vistami.
    "jasny podminky vykonu mobilu na kterych bude fungovat" Tieto mobily su obycajny priemer na trhu, nicim neohurili, okrem toho, ze tam maju ten brack wp7.
    "v androidmarketu je 95% ptakovin, duplicitnich veci pod jinym nazvem a veci knicemu" V Marketplace je 1532 aplikacii. V android je vyse 150 000 unikatnych aplikacii. povecme, 95% su z toho chujoviny.
    150 000 / 100 *5 = 7500 aplikacii. To je neprijemne, vsak? Btw. kolko chujovin je v Marketplace, vlastne, tam su iba chujoviny .
    "android je kazdou chvilu novej ,narychlo udelanej ,takze jisto jiste sti mde i kvalita velmi dolu....navic je to velmi deckej system" Narychlo robene?
    1.5 Cupcake - bol to v podstate taky beta spusteny verejnosti. - Mobil htc Dream, kt. bol v skutku velmi kvalitny na svoju dobu .
    1.6 Donut - Doladeny Cupcake s par vylepseniami + vela novych apps
    2.1 Éclair - Prelomovy system, uzivatelske prostredie velmi user friendly a JiT enabler.
    2.2 FroYo - Flash, presun aplikacii na sd kartu - omnoho viac ulozneho priestoru v internej pamati telefonu
    2.3 / 2.4 Gingerbread - Velmi prijemny a odladeny system, velmi svizny. 2.4 podpora aplikacii, kt. boli primarne pisane na Dual-Core, funguju aj na Single-Core.
    3.0 Honeycomb - Tablety, ktorym sa pomali nevyrovna ani Ipad2 (kt. je tiez velmi dobry)

    - toto v priebehu 2 rokov - 24 mesiacov - 5 uvadzacich systemov (2.3/2.4 prisla aj s 3.0) - kazdych 4.8 mesiacov bol uvedeny novy android OS.

    "ale nadruhou stranu nokii pomuze system od microsoftu ,zvysi to velice kvalitu po soft strance mobilu" jedine, co drzalo Nokiu nad vodou a drzala si trh, bol Symbian. Ludia ho chceli, pretoze mal velmi dobru minulost a vela ludi vychadza z dobreho mena Nokie-Symbianu. Teraz si to zabije s trhom a Android a iOS pôjdu veeeeelmi vysoko .

    "Android je jen docasny boom nic vic ,nic min" Tento boom uz trva 2 roky a nemyslim, ze je na svojom vrchole a ludia ho zacinaju odsudzovat.

    Wake up, Microsvoft-man. Doba je ina .
    Sylvaneya, forum browser

Stránka 3 z 3 PrvníPrvní ... 23

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •