Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 13

Téma: problémy s internetem

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.03.2011
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    problémy s internetem

    Dobrý den, mám problémy s připojením. Mám ADSL 8MB od O2 a tak 2-3 do hodiny (někdy vůbec, jindy vícekrát) se mi zničeho nic přeruší třeba na minutu spojení a s tím související pád hry. Někdo mi radil, že tam mám vir. Ale ten sem nenašel.Chtěl bych poradit, čím by to mohlo být, než zajdu do O2, abych měl případně čím argumentovat. Nevím totiž, jestli je chyba u mě nebo u nich. Předem děkuji

  2. #2
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    no já bych typl, že máš virus jménem O2 No ale zkus restart routeru, případně úplný restart (držet restartovací tlačítko 4 sec a při tom ho vytáhnout ze zásuvky). Ale pak může být problém s tím, že přijdeš o všechno co jsi tam měl nastavený, takže je pravděpodobný, že tě návštěva v O2 nemine, takže si nastavení nejdřív někam zapiš aby jsi ho tam mohl dát z5. Taky může bejt problém na ovladači síťovky nebo na síťovce samotné. Možností je spousta, těžko to diagnostikovat takhle.

  3. #3
    Ověřený člen Avatar uživatele Snajl
    Založen
    11.12.2010
    Věk
    30
    Příspěvky
    143
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Co máš za router? a která světýlka ti zhasnou? nemáš někde jen nalomenej kabel ?

  4. #4
    Ověřený člen Avatar uživatele Nethiel
    Založen
    26.12.2010
    Příspěvky
    1 421
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    24
    Me to dela uplne to stejne. Volala jsem nekolikrat do O2, tam mi tvrdili ze to neni na jejich strane. Jako zazrakem to vzdy potom tak tyden vydrzelo a zase to zacalo padat. Obavam se ze s tim nic nenadelas, jedine prejit k jinemu providerovi.
    Podotykam ze mi vzdycky spadne jak wifi, tak kabel, neni to ze by nekdo zapnul mikrovlnku.

  5. #5
    Hruusa
    Návštěvník
    Musím přiznat že nejste samy, mám také O2. Přesné problémy jako výše padly, cca co 3 hodiny to na minutku lagne ale pak třeba když se napojí více PC (můj, a druhý) tak to spadne že to stopne vše, kabel, net, telefon. Tak musím restart. Kabely jsme měnily, routery a rozbočovák taky a vše v pohodě. Musím uznat že O2 mě stím pěkně štve, člověk tam příjde a věčně příjemní jak stehno. Tak jakého providéra doporučujete ?

    Hrůůša.

  6. #6
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    doporučuju lokálního providera, nějakou středně velkou firmu, která potřebuje zákazníky a o každého se popere. obvykle nabízejí kvalitu za pár korun a příjemný přístup.

  7. #7
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    O2 je sračka ale nikdy mě to nekicklo ze sítě podle mě to dělá modem, podme se bavit jaký máte a postupně by jsme se mohli dopracovat k něčemu.

  8. #8
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Tamurilë
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    32
    Příspěvky
    1 484
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    o tom co O2 je a neni tu muzem polemizovat do xxx "padání" netu je zpusobeno nejspis modemem.. kamosovi to kdysi padalo nekolikrat za den.. po tom co vymenil modem mu to padne jestli 1 do mesice ?
    Naposledy upravil Tamurilë; 05.04.2011 v 00:02.

  9. #9
    Ověřený člen
    Založen
    16.01.2011
    Příspěvky
    16
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    toto dělala hračka menem zyxel pw 660 (o2 ho posilala když jste si zřídily internet) přesneji co ja vim to dělala wifi (pokud mate zaplou wifi tak vypněte to za prve a nebo pokud wifi použivate tak najedte do routeru (defaultne 10.0.0.138) qos a tam smažte klienta voip (od té doby co sem ho smazal tak pad +- 1 za 2 měsíce) nebo doporučuji koupit novy modem =)

  10. #10
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    ty zyxely jsou kus od kusu různý, mám doma tenhle zyxel ( nebo podobný, modrý hranatý, pokud se pletu a je tohle ta zaoblená verze tak se omlouvám, ale i s tím mám dobré zkušenosti) a jde už dlouho bez nejmenších problémů, ale známému padá wi-fi a má příšerně zpomalený net, možná je to otázka firmware (žádnou aktualizaci jsem nedělal, takže používám pořád ten 2roky+ starý. Problém je v samotném O2, prostě nabízí služby na které nemá. 16mb/s po ADSL je pěkná blbost, ty linky na to nejsou stavěný, takže je tam velkej rozpad a chudák router.

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •