Citace Původně odeslal DaiZY Zobrazit příspěvek
na 100% Iphone ja som ho zohnal za 200E cca proste dokonalosť sama o sebe Wifi GSP dobrý Foták Internetoví prehliadač na Iphone ty spustí všetko od Youtubu tak i Facebook aj Chat na FB fórum na ggf bez problémov Iphone má dobré ovládanie všetko ja má byť

Quartz Klávesnica
Nema flash....co ma vacsinu webov na svete :-) Takze toho zas tak vela nespustis.
Btw. Quartz klavesnica ma dohnala k riadnemu smiechu .
nokia n8 ma android atd...
Odkedy ma nejaka supacka nokia co je 2roky pozadu so vsetkym moznym android ? good point man

Já bych ti určitě poradil i doporučil Sony Ericsson U5i Vivaz, má všechno co požaduješ, procesor má Symbian, ale nadruhou stranu dělá krásné fotky 8MPx, jeden z nejlepších telefonů, který dohání digitální fotoapárát, i cena je přijatelná, kolem 5ti tisíc..
Odkedy je Symbian procesor? Nie je to nahodou operacny system?
btw. ma procesor 720Mhz ARM Cortex-A8


Co si ty ponukol : http://www.fony.sk/index.php?podstra...o_kategorie=10
tu mas recenziu na Samsung Galaxy Ace. U mna na prvy pohlad vzbudil pekny dojem, hlavne benchmark, linpack a neocore testy boli skvele :-). Paci sa mi asi najviac pekne kovove telo (podobne u Iphone4)

K X10i S.Black

Osobne ju mam, no viem, ze to nebolo nejak extra special dobre rozhodnutie. Sice ma 1Ghz Qualcomm processor, ale, ram - 384mb (alebo kolko to bolo), rom 512mb....dodavaju s 8Gb Kartou, predpokladam, ze mozno bude aj brandovany (ja som ho brandovany nemal).Po par mesiacoch (asi troch), tam mam skrabancov ako neurekom, nastastie som to riesil specialnou foliou. Ale zatial kazda hra, kt. som spustil mi sla plynulo (aj tie najnarocnejsie od Gameloftu), takze tam by nebol problem. Za tie peniaze by som radsej kupil HTC Desire (stoja takmer rovnako).

Android 2.3 Gingerbread dostane koncom Q2 alebo zaciatkom Q3 (strucne, cez leto, Jun/Cerven, Jul/Cervenec) (potvrdene od Sony Ericsson Blog).

Bolo tu povedany Wildfire, to je kvalita, potom by som ohliadol este po Nexus One (ten je v celku dobry).

Ked ma este napadnu nejake mobily tak ti to tu dopisem.