Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 16

Téma: Nový mobil (výběr)

  1. #1
    Ověřený člen
    Založen
    27.12.2010
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Question Nový mobil (výběr)

    Zdravím Vás, potřeboval bych poradit nad novým telefonem. Přemýšlel jsem nad Samsung Galaxy S I9000, jenže momentálně cenově nedostupný. Co cenově dostupného mě zaujalo tak je buď Samsung Galaxy Ace a nebo Sony Ericsson Xperia X10 Sensuous Black. Chtěl bych znát vaše zkušenosti s těmito telefony a nebo doporučit nějaký mobil cenově maximálně kolem 7 tisíc.
    Moje podmínky: Rychlý mobil, dobrý mobil na prohlížení internetu, Wifi, GPS, dobrý foťák. Díky všem za vaše názory.

  2. #2
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele DaiZY
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    94
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    na 100% Iphone ja som ho zohnal za 200E cca proste dokonalosť sama o sebe Wifi GSP dobrý Foták Internetoví prehliadač na Iphone ty spustí všetko od Youtubu tak i Facebook aj Chat na FB fórum na ggf bez problémov Iphone má dobré ovládanie všetko ja má byť


    Daizy [2/5 S2] 5/5 S1 Full T11 Kael BT...
    Wirus [1/5 S2] 5/5 S1 Full T11 Kael BT...
    Makaveli [1/5 S2] 5/5 S1 Full T11 Kael BT...

  3. #3
    Ověřený člen
    Založen
    27.12.2010
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Noo za 200E(cca 5000Kč) bych ho sehnal tak možná použitej Iphone 3 a bez záruky hlavně, což ryskovat nechci, jelikož bych ten mobil chtěl mít nějakou tu chvilku. A ještě, prosímtě kde jsi sehnal/a za těch 200E ten tvůj iphone?

  4. #4
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele DaiZY
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    94
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Bratranec si kúpil Ihpone 3 no čakal od toho viac mal ho možno 2 dni tak mi ho predal za 200e zo všetkým ako má byť ale keď tak chceš tak za do tých 7tísíc zozenieš napríklad Nokiu C3 tiež som ju mal Quartz Klávesnica takže sa tam dobre píše Wifi síce nemá GPS no ale ajtak stojí zato


    Daizy [2/5 S2] 5/5 S1 Full T11 Kael BT...
    Wirus [1/5 S2] 5/5 S1 Full T11 Kael BT...
    Makaveli [1/5 S2] 5/5 S1 Full T11 Kael BT...

  5. #5
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    jo já jsem pro nokii Nokia C7. Neni to sice iPhone nebo nějakej android, takže nemáš takovou volnost, ale gorila glass, kovové tělo + vysoký výkon, to slibuje dlouhověkost.

  6. #6
    Ověřený člen
    Založen
    27.12.2010
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Do nokie asi ne, už jen kvůli tomu že to nemá androida. Takže malé možnosti kancelářského využití.

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    31
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Já bych ti určitě poradil i doporučil Sony Ericsson U5i Vivaz, má všechno co požaduješ, procesor má Symbian, ale nadruhou stranu dělá krásné fotky 8MPx, jeden z nejlepších telefonů, který dohání digitální fotoapárát, i cena je přijatelná, kolem 5ti tisíc..

  8. #8
    Registrovaný uživatel
    Založen
    11.03.2011
    Příspěvky
    47
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    nokia n8 ma android atd...

  9. #9
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    a i kdyby neměla. Co potřebuješ na práci? Synchronizaci mailů a kontaktů, doc, rtf, xls editor a reader, nějaký PDF, dlouhou životnost, velkou kapacitu baterky, rychlost. to všechno ti nokia nabídne, řekni mi co umí android a symbian ne (myslim z pracovních funkcí)

  10. #10
    Ověřený člen Avatar uživatele Tyranastrasz
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    57
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Doporučuji HTC Wildfire.. Špičková kvalita, světová klasika. Doporučuji verzi s Androidem, nyní cenově dostupná i za 4700,- Kč včetně DPH. Jak všichni víme HTC jsou office-mobily, takže internet, obrázky, videa atd jsou výborná... Mobil je výkonný, rychlý a kompatibilní. Můžeš se klidně zeptat okolí, jelikož velice hodně lidí vlastní tento mobil.

    //EDIT: nechci to s tím "špičková" nějakpřehánět na nějaký prototyp, ale myslím si, že výkonnem je lepší než nějaký ten Samsung o 3000-4000kč dražší.
    Naposledy upravil Tyranastrasz; 28.03.2011 v 21:05.
    GigaFun
    Raikiri - 213khp S2 Mage, Full BT, Full Kael, Full PvE.
    Azsheron - 202khp S2 Rogue, full BT, full Onyxie, 4x BoJ itemy
    PlanyX
    Nellyne - Night Elf Rogue, full Relentless - 5,5k GS

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •