Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Výsledky 11 až 20 z 22

Téma: ipad 2

  1. #11
    Ověřený člen Avatar uživatele Spark
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    172
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    nooo je to sice hezké, ale já si počkám do léta, to bude panečku jinačí třídá mít quadcore v mobilu =)
    pokud nepřijde intel, který už teď vyvýjí mobilní čip pro nokie s něčím lepším, tak tegra 3 je jasná volba, už teď je tegra 2 zatím nejvýkonnější superčip na trhu
    Naposledy upravil Spark; 05.03.2011 v 01:01.
    Po kliknutí na moji signaturu tě čeká překvápko =)

  2. #12
    Banned
    Založen
    26.12.2010
    Příspěvky
    415
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    k čemu takové vymoženosti? jsou to zbytečnosti, v životě vám moc nepomůžou, radši si ty peníze za to schovejte a později je investujte třeba do o 12tisíc lepšího auta místo tohohole křápu

  3. #13
    Ověřený člen Avatar uživatele martY
    Založen
    19.02.2011
    Příspěvky
    70
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Citace Původně odeslal Hruusa Zobrazit příspěvek
    iPad je pro mě nesmysl, mám dva nouty + jeden velkej stolák a není pro mě problém koupit další, jeden čas jsem měl iPD ale teď leží někde ve skříni. Neřeknu pokud nemáš nouta, ale pokud máš tak bych do toho nešel + JB na to udělat je fakt o nervíka

    Hrůůša.
    Hrůůšo JB na to je o 5ti minutách u Applu je celkově JB o jednom souboru, když tam neflashuješ nějakej custom ..

    Lidská demence je nekonečná.

  4. #14
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    26
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    By me zajimalo v cem o 12 tisic drazsi auto usnadni zivot. Pokud to samozrejme neni rapid koupenej od souseda za flasku rumu, kterej se pri narazu do kusu molitanu sroluje jak papir...

  5. #15
    Hruusa
    Návštěvník
    martY, iPD musíš dostat do DFU, narvat tam ten soubor + iPD bb (baseband) což je trochu práce. Vím co to je JB Sám jsem udělal pár návodů
    Fici : Máš celkem rech taky radši dám těch hadrů na úpravu skútru

    Hrůůša.

  6. #16
    Banned
    Založen
    11.01.2011
    Příspěvky
    28
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Hrůůšo,podrobnou recenzi určitě napíšu )) až se bude houpat v kolíbce
    A když se tu bavíte o 12 tisicech na lepší auto,věřtě,že jdou investoval mnohem líp....peníze ktery se ti nijak nevrátí jsou vyhozené peníze..vím co říkam...
    Naposledy upravil Jonkey; 05.03.2011 v 12:13.

  7. #17
    Hruusa
    Návštěvník
    Okey budu čekat a investovat do auta ano ale né do ojetiny To potom dáš prachy jak za nový auto

    Hrůůša.

  8. #18
    Banned
    Založen
    11.01.2011
    Příspěvky
    28
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    nooo to je taky věc názoru u toho auta záleží hlavně na značce některé značky jsou konstruovány na 200 000.....ale třeba kámošová a3 rv 99 má nařechtany přes půl mega a pořát jezdí )) a prachů do toho nedal moc
    Naposledy upravil Jonkey; 05.03.2011 v 13:50.

  9. #19
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    6
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Spark Zobrazit příspěvek
    nooo je to sice hezké, ale já si počkám do léta, to bude panečku jinačí třídá mít quadcore v mobilu =)
    pokud nepřijde intel, který už teď vyvýjí mobilní čip pro nokie s něčím lepším, tak tegra 3 je jasná volba, už teď je tegra 2 zatím nejvýkonnější superčip na trhu
    Jsem na tom podobně, pomalu šetřím a možná si počkám na tegru 3 ... nicméně to bude až do dalšího léta (má vyjít 2012) Možná to ale nevydržim a koupim něco jako XOOM, ale IPad určitě ne ... jednoduše proto že tablety s androidem sou lepší .

  10. #20
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    183
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Citace Původně odeslal Spark Zobrazit příspěvek
    nooo je to sice hezké, ale já si počkám do léta, to bude panečku jinačí třídá mít quadcore v mobilu =)
    pokud nepřijde intel, který už teď vyvýjí mobilní čip pro nokie s něčím lepším, tak tegra 3 je jasná volba, už teď je tegra 2 zatím nejvýkonnější superčip na trhu
    Nebol quadcore čip Kal-el?....teda, nemal by byť? Tegra 3 som ešte nepočul.
    Sylvaneya, forum browser

Stránka 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •