Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední
Výsledky 1 až 10 z 17

Téma: Pomoc při koupi mobilu

  1. #1
    Banned
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    65
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Pomoc při koupi mobilu

    Ahoj, chtěl jsem se zeptat jestli mi můžete pomoct.. Starý mobil je v háji a potřebuji nutně koupit nový.. x) Mám na to cca 7,5k, není to moc, ale snad by za to mohlo být něco slušnějšího... Za vaše názory budu rád, děkuju předem x).

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    183
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    HTC Wildfire (AOS 2.2 Froyo),
    HTC (google) Nexus One (AOS 2.3 Gingerbread),
    Sony Ericsson X10i Xperia mini pro (AOS 2.1 Éclair),
    HTC Gratia (AOS 2.2 Froyo),
    Sony Ericsson Xperia X8 (AOS 2.1 Éclair)
    Acer Liquid Ferrari (AOS 2.2 Froyo)

    Vyskusaj sa pobhliadat po tychto phonoch (android je buducnost), je mozne, ze ceny budu niektore mierne nahor (u Aceru a Gratii som si neni isty), ale poväcsina by sa mala zmestit do tych 4-7,5k
    Sylvaneya, forum browser

  3. #3
    Hruusa
    Návštěvník
    Syl : Klídek stím droidem Jsem rád, že ho propaguješ, ale smrdí to spammem + reklamou
    Maybee : Ahoj, co od telefonu čekáš ? K čemu bude primárně určen + chceš možnosti úprav po stránce SW ?

    Hrůůša.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    183
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Iphone je drahy, nokia je brecka so symbianom a wm a siemens a aligator zrejme chciet nebude

    Android ftw.

    No ale som zvedavy co od phone ocakava.
    Sylvaneya, forum browser

  5. #5
    Banned
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    65
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Ahoj x) No, čekám od mobilu trošku lepší foťák ( alespoň těch 5 mega.. x) a přístup na net, hry na něm nepotřebuju hrát. Ideálně ještě poslouchat muziku, nějak hodně kvalitně. I když to asi splňuje už každý mobil.. ... Jinak jsem ještě našel Sony Ericsson XPERIA X10 za 6,8k..co myslíte?

  6. #6
    Banned
    Založen
    11.01.2011
    Příspěvky
    28
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Myslím si že v tom bude nějakej problém...

  7. #7
    Hruusa
    Návštěvník
    Proč myslíš ? Maybee : Nároky jsou klasické, a teď velký telefon nebo menší ? Znám pár lidí co nechtěly telefon za dobrou cenu pač byl velký

    Hrůůša.

  8. #8
    Banned
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    65
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Velikost nehraje roli :-)

    Edit: Celkem vážně uvažuju o Sony Ericsson Xperia X10... Jaké máte názory? Dneska jsem si stím mobilem trošku pohrál a na těch pár věcí které potřebuju mi to stačilo, akorát ty sluchátka mi vadí... Je nějaký způsob si pak koupit jiná? x)
    Naposledy upravil Maybee; 01.03.2011 v 14:31.

  9. #9
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    183
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    OSOBNE MAM XPERIU X10 a musim povedat, ze za tu cenu co som ju zohnal (mal som ju jedni z prvych na SK) (550€, teraz uz sla na 390€) by som si vedel predstavit 2x lepsi telefon.

    SE telefon
    - mizerna podpora (4 mesiace som cakal na 2.1 Éclair)
    - to HW nic moc a ten display sa velmi rychlo doskriabe (pomali ziadna alebo velmi slaba ochrana displaju)
    + velmi pekny design

    Nechcem robit nejaku reklame alebo co, ale osobne keby som mal teraz na vyber noveho telefonu, tak by som siel do Nexus One, android 2.3.3, perfekny display, kvalitna podpora od google, pekny design, v celku dobry HW (skoro ako HTC Desire)
    + je o polovicu lacnejsi ak nie viac ako xperia
    Sylvaneya, forum browser

  10. #10
    Hruusa
    Návštěvník
    K Nexusu : Držel jsem ho v ruce a je to prakticky stejné jako Wildfire ... Já mám velké ruce = velký telefon (HTC Desire HD) Sehnal jsem za dobrý penízek + sluchátky zadarmo (Kossy). Jak jsem psal tohle je prostě čistě a jenom na tobě, být tebou zajdu si k tvému operátorovy a poradím se sněmy nebo se podívej na telefony ošahej si je co a jak a pak sem hoď link, my zkouknem a řeknem

    Hrůůša.

Stránka 1 z 2 12 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •