Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Sluchátka - pokec, info !

  1. #1
    Hruusa
    Návštěvník

    Sluchátka - pokec, info !

    Ahoj, jaké máte sluchátka k svému PC, telefonu či MP3jce ?

    Ke svému HTCčku mám originální sluchátka (pecky), i když hrajou mizerně zatím mi to stačí

    Hrůůša.

  2. #2
    Ověřený člen Avatar uživatele creasy
    Založen
    30.01.2011
    Příspěvky
    104
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    pc - mam je uz podruhy, pac poprvy jsem si je nechtene znicil.. jinak je to kvalita..


    telefon - akrorat v jiny barve..

    http://www.youtube.com/watch?v=-N8x0Fb3Rxg "You need to shave my friend" DDDD

  3. #3
    Ověřený člen
    Založen
    09.02.2011
    Příspěvky
    26
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Sennheiser CX 300-II precision

    Nádherný zvuk, kvalitní produkce bassů i výšek, zpracování taky za jedna a navíc skvělé odrušení okolních zvuků.


  4. #4
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    Já mám
    Logitech ClearChat Comfort USB

    Obyčejné, ale USB, takže odpadá problém s analogovým šumem při vysokých hlasitostech.

    Podání basů je čisté, někdy jsou basy až moc výrazné, ale to se dá korigovat v ekvalizéru. Za ty peníze rozhodně perfektní kousek. (já je dostal od přítelkyně a musim říct, že má skvělý vkus )
    Samozřejmě to nejsou hudební sluchátka, ale vzhledem k tomu co nabízejí je to bomba. Jo ještě musim napsat, nevíc se mi líbí, že nejsou moc velké, z velkých sluchátek mě obvykle bolí uši, tyhle jsou lehoučké a ani "stisk hlavy" neni takový aby to bylo nepříjemné. Takžese mi občas stane, že vstanu od pc a zapomenu na ně a táhnu i kabel
    Naposledy upravil K4M1L; 21.02.2011 v 20:40.

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    183
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    PC -> Seinneher 201 HD Za tú cenu čo som ich zohnal (20 € fungl nové) mi hrajú už 2-3 roky bez poškodenia, nemajú dokonca ani náznak poškodenia (poškodený káblik, či nejak natrhnutá "vystielka na vrcho-spodku slúchatok). A btw., hraju veľmi kvalitne, veľmi dobre "odhlušňujú" priestor, kvalitné basy a výška.

    Mobil -> Koss porta pro (Dož. Záruka) , nemôžem si sťažovať, hrajú veľmi dobre, veľmi podobne mojím desktopovým, len škoda, že po čase sa vám pokazí koncovka na jacku (už som to 2x vymieňal za 1rok).
    Sylvaneya, forum browser

  6. #6
    Hruusa
    Návštěvník
    Takže abych to vše podtrhnul a sečetl, je vidět že rádi posloucháte. A i já (což jsem původně nechtěl) se trochu rozepíšu.

    Moje první sluchátka byly klasické bíle od Applu (běžně v balení iPhone), jelikož jsem je odpálil svým technem a tekknem.
    Tak jsem si potřeboval pořídit nové lepší jak po vzhledové tak zvukové stránce tak jsem si pořídil sluchátka i k DJ´s pultu, v té době jsem je dostal k Vánocům hrály perfektně, jenomže se mi za čas vytrhl jack takže už nejely R.I.P sni my.
    Za čas kdy jsem měl iP. jsem prozkoušel řadu sluchátek po ty nejlevnější (během měsíce v tahu) po ty nejdražší (5k. za kus hrály cca půl roku až rok).
    Nyní když jsem prostřídal telefony a zakotvil u "činské" (aspoň doufám že to píši dobře) značky HTC jsem přesedlal na klasické pecky, hrají výborně, nestojí tolik ale i tak mi to nedalo a když měním svoje audio i u sebe v pokoji, tak proč si nepořídit i sluchátka, že ?
    Chvíly jsem hledal a pak našel !
    http://brasnicky.cz/cool-sluchatka/d...k-black-julius Jsou nádherné jak obrazově tak i sluchově!
    A proč zrovna "opička" ? Když jsem byl na dovolené v Thajsku tam měli od Paula snad vše ! Trička, mikiny, trenky, žabky ba dokonce i talíře, už tam jsem si tu opičku zamiloval

    Toto je snad vše k mé historii sluchátek.

    Hrůůša.

  7. #7
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Pigmancow
    Založen
    10.01.2011
    Věk
    29
    Příspěvky
    24
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Razer Carcharias:



    Maximálna spokojnosť. Dobrý zvuk, dobrý mikrofón
    There are 10 kinds of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

    Doulol
    Chochlerka

  8. #8
    Ověřený člen Avatar uživatele Yuphon
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    918
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    kolko ta vysli? pripadne pls daky link na obchod

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •