Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 9 z 10 PrvníPrvní ... 8910 PosledníPoslední
Výsledky 81 až 90 z 97

Téma: PC sestavy

  1. #81
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Dobře dejme tomu že jse založeni na HIGH END chlazení.

    Osobní zkušenost je jiná.
    Originální boxované chlazení CPU a ramek bohatě postačuje... (Sice je hlučnější ale svoje funkce plní jak má)
    Chlazení se řeší až s přetaktováním procesoru etc *

  2. #82
    Ověřený člen Avatar uživatele martY
    Založen
    19.02.2011
    Příspěvky
    70
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Jind má pravdu Pak už doporučuju spíš takové ty tuningové doplňky, jako otevřít Case natrvalo koupit tam Chlazení třeba 1m x 1m a všechno to kvalitně osvítit.. ale Dusík je opravdu na extrémní taktování a vodníky apod. jsou na staré 378ky, když do nich koupíte nějakou GTX560ku .. to je můj názor

    Lidská demence je nekonečná.

  3. #83
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    Citace Původně odeslal Jind Zobrazit příspěvek
    Dobře dejme tomu že jse založeni na HIGH END chlazení.

    Osobní zkušenost je jiná.
    Originální boxované chlazení CPU a ramek bohatě postačuje... (Sice je hlučnější ale svoje funkce plní jak má)
    Chlazení se řeší až s přetaktováním procesoru etc *
    To ano, potíž je když máš dejme tomu AM2 patici ve který byl původně nějakej 2000+ a pak si koupíš nový triple core, ale jen provík bez chladiče. Když to na sebe dáš tak to pude dokud nezapneš nějakou hru nebo tak něco A na to se pak kupujou jiný chladiče, ale dávam přednost taky vzduchu. Levnější a stačí Voda je dobrá a relativně přijatelná. Dusík je naprostá blbost

  4. #84
    Ověřený člen Avatar uživatele Bleez
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    21
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Procesor : INTEL Core i7-980X Extreme socket 1366 (6 CPUs) 3,33ghz
    pamět RAM : Corsair 16GB kit 4x4 1.6Ghz
    Grafická karta : 2x Nvidia GTX 460 v SLI režimu 2gb
    HDD : 2TB
    monitor : 27" DELL UltraSharp U2711 fullhd
    case : CoolerMaster HAF 922
    základní deska : EVGA X58 Classified3
    myš : za 100kč 2tlačítka + kolečko
    reproduktory : JAMO C 605 HCS 3

    cena 70.000 kč
    Naposledy upravil Bleez; 27.02.2011 v 18:16.

  5. #85
    Registrovaný uživatel
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    26
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    (vlozte obchod s pocitaci) - nabidka "sestavit vlastni" - natukat nejdrazsi veci - zobrazit cenu - okopirovat sestavu - dat na forum

  6. #86
    Ověřený člen Avatar uživatele Doomed
    Založen
    09.01.2011
    Věk
    18
    Příspěvky
    170
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    kdyby jsi dal za Comp 70kkč, tak urcite nejsi na tomto forku a nehrajes 6 let starou hru.

    Ja osobne jsem v roce 2008 mozna na konci 2007 nejsem si jist tusim jen za kastlu (case) dal 35kkč tusim a byly to vyhozene penize, comp jsem si skladal sam a mam ho do ted, ale ty veci, ktere jsem do nej koupil jsem nikdy nevyuzil na plno a ted uz vim ze tohle nikdy v budoucnu delat nebudu jen tak pro info z hlavu zkusim: 8800gts 512 kterou jsem za pul roku vymenil za ATI HD4850 1gb ted si presne nejsem jist modelem, dlouho jsem to neotviral ale vim ze to je gigovka a navic se ted tomu uz ani nevenuji ani se v tom nevyznam. 4gb corsair ram (2x2 v te dobe sem jel na XPckach, ktere vyuzivalo 70% pameti), coolermaster cosmos 1000 to jsem si nechaval posilat az z francie bo v CR to neslo sehnat (recenze zde: http://www.svethardware.cz/art_doc-6...700364692.html), asus striker extreme zakladovka, enermax 700w zdroj a pak nejake ty picovinky jako coolermaster zdroj, 2x 400gb hdd, 3x fun atd. kdyztak poslu foto nekdy ale stejne to nikoho nezajima - uz bych do toho nikdy ty penize nedal.

  7. #87
    Hruusa
    Návštěvník
    Promazáno od OT! Vyhněte se dalším OT, jinak WARN !

    Hrůůša.
    Naposledy upravil Hruusa; 01.03.2011 v 17:09. Důvod: Úprava

  8. #88
    Ověřený člen
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    PC

    Tak já mám tento http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...010TUO0212DM01 není to herní pecka ale všechny hry rozjedu na full detaily v pohodě. Sestavil jsem si ho a vnitřní chlazení jsem taky vymyslel sám: http://img571.imageshack.us/i/p1010031l.jpg/ zadní strana: http://img231.imageshack.us/i/p1010032vc.jpg/ a ze předu : http://img402.imageshack.us/f/p1010037f.jpg/ Výhodu mám, že teploty uvnitř skříně nepřesáhnou 24°C a vzduch uvnitř stále proudí a to při minimálních otáčkách ( PC není absolutně slyšet - tak to mám rád) nebo pokud dám maximum má PC asi 55dB

  9. #89
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    hm a to co jsi vyřešil milionem větráčků by obstaral v klidu jeden Ale jinak pěkný

  10. #90
    Ověřený člen
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    191
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    souhlasim s ugg to co jsi s tim pc udelal je jen tak enjak na chloubu pratelum... z cehoz ja uz konecne vyrostl...:-D nerikam ze to enni spatny nebo tak ale asi by mi vadila vysoka hlasitost pc pri zapnuti a taky to ze kazdej vetrak zere elektrinu sice en moc ale podle me ej to zbytecny kdyz mas radeonku s chlazenim vapor x:-)
    Mawerick - warrior orc
    Shaa - shamanka orc
    Maverick - Druid night elf

Stránka 9 z 10 PrvníPrvní ... 8910 PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •