Dislikes Dislikes:  0
Stránka 4 z 4 PrvníPrvní ... 34
Výsledky 31 až 37 z 37

Téma: iPhone - pokec

  1. #31
    Ověřený člen
    Založen
    01.11.2011
    Příspěvky
    21
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    co nevlstnite nekdo uz iphone 4s?

  2. #32
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Hruusa Zobrazit příspěvek
    Je to FAKE za 1. je to developer, on si to mohl přizpůsobit, z 2. Na server by jsi se nepřipojil, jelikož server by nerozpoznal, příkazy od iP. a za 3. OT: Dokázal by jsi s tím hrát ?

    Hrůůša.
    ja len na margo toho hrania wowka na iphone..mozes si wowko zahrat napriklad cez teamviewer..je to free app priamo na appstore..nieco ako virtualna obrazovka tvojho compu priamo na ip..neda sa to s myskou a klavesnicou ani len porovnat ale na obcasne zabavenie sa je to dobre..plus ked chces ohurit kamosov ze hras wowko na mobile

    a co sa tyka itunes tak pod windowsom je to slusne povedane riadny exkrement..ale ak by si mal mac, tak tam je to jeden z najlepsich programov..:P
    Naposledy upravil thilei; 05.11.2011 v 21:40.
    hram bez mysky ^^

  3. #33
    Ověřený člen Avatar uživatele Waizard
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Rozmýšlam nad kúpou Iphone 4, tá cena je celkom riadna pálka preto si to chcem čo najlepšie rozmyslieť. Čítal som už desiatky recenzií, ale chcem sa spýtať aj tu.
    Máte s ním niekdo osobné skúsenosti, aké ma klady a zápory, odporučili by ste ho, alebo dávate skôr prednosť inému mobilu?

    Ďakujem vopred

    Waizard 5/5 T2 - Aronicus 4/5 - Ryoolin 5/5 - Screeam 4/5 - Waizardlol 0/5

  4. #34
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ad waizard: ja by som urcite siel..frajerka ma iphone 4, cize s nim robim prakticky kazdy jeden den okrem toho mam i ja sam iphone a macbook, cize skusenosti s applom ako takym mam uz nejaky ten piatok..
    klady: asi na prvom mieste ios, ten patri na prvu priecku bezpodmienecne, potom je to samotne ovladanie, touch experience, jednoduchost (vsetko potrebne si rychlo a jednoducho nastavis behom par tapnuti prstom), vydrz baterie, navzdory tomu, ze telo je prakticky zo skla, ma aj dobru vydrz (frajerke padol z ruky na chodnik uz asi 4x, a nie je na nom ani jeden skrabanec, i ked je pravda ze ma na nom gumeny kryt, ktory zakryva zadnu stranu tela), kvalitne fotky a videozaznam, nespocetne mnozstvo aplikacii a hier v app store, a co sa tyka hier tak su tam fakt luxusne kusky, ak mas doma macintosh, ako uz byva zvykom, prepojenie medzi jednotlivymi produktmi applu je vynikajuce, takze v podstate akonahle zapojis ip k macu, fotky sa ti nacitavaju z iphoto, hudba hned priamo z itunes a podobne,..atd atd atd..kladov je neurekom

    zapory: ak mas windows, tak mozno budes mat mensie problemy s itunes, pretoze pod winshitom ten program kinda blbne, ak budes chciet luxusne hry, musis si za vsetko zaplatit, ale na druhej strane je tu moznost JB a stahovania cracknutych apps,samozrejme cena, i ked dnes das za novy iphone 4 nejakych 450-550 eur za 16gb verziu, co zas nie je az tak vela..aa neviem..u mna je to asi vsetko, nevidim tu ziadne markantne alebo hoc aj mensie zapory:P

    a este rada na zaver..namiesto citania recenzii si skus najst niekoho kto ip skutocne aj ma, a trochu sa s nim pohraj, nech sam uvidis ako ti padne ovladanie, struktura ios a podobne veci
    hram bez mysky ^^

  5. #35
    Ověřený člen Avatar uživatele Waizard
    Založen
    08.01.2011
    Příspěvky
    7
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Díky, po prečítaní tvojho príspevku som sa už asi na 90% rozhodol pre jeho kúpu.... premňa je životne dôležitá ta odolnosť pri nárazoch a pádoch, ktorých u mňa zažije fakt veľké množstvo čo sa týka hudby, mám windows ale itunes ani využiť nepotrebujem, stačí mi nahadzovať stiahnutú hudbu priamo z disku, čo by malo ísť bez problémov nie?

    inak to vizerá dosť zaujímavo, celkom sa teším na tu hračičku

    Waizard 5/5 T2 - Aronicus 4/5 - Ryoolin 5/5 - Screeam 4/5 - Waizardlol 0/5

  6. #36
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    ad pady: tak pokial si uz kupis zariadenie za nejakych 500 eur, je normalne zainvestovat mozno dalsich 10-15 na kupu obalu a tu ti vazne staci klasicky gumeny obal, ktory ti zakryva boky telefonu a zadnu stenu..sice v nom bude ip troska tazsi a robustenjsi ale svoju ulohu splni skvele..ako vravim, jej padol uz niekolko krat priamo z ruky na chodnik, doma na zem, mne napriklad iphone padol z vrecka ked som vystupoval z auta, smykol sa asi meter po zemi a nie je vidno ziaden skrabanec..a to mi spadol priamo na displej ale zas, ked nim budes rozbijat kokosove orechy dlho nevydrzi

    ad presun hudby: no tu ti bude treba prave itunes..tu je aj ta "nevyhoda" u ludi, ktori maju win..nativne je v os x itunes ako zakladny program na hudbu, filmy, podcasty, aplikacie atd..ale pokial mas win, bude mozno trocha trvat kym si zvyknes na pracu s nim, sync, presuvanie hudby a podobne..budes si musiet vytvorit zlozku v compe, kde budes mat "album" na fotky, hudbu si musis hodit do itunes library a podobne aj filmy, serialy, etc..ale to je otazka par minut..

    ja uz mam napriklad iphone od roku 2007 a doteraz som nepotreboval ziaden iny mobil, a viem ze uz nikdy inu znacku ani chciet nebudem
    hram bez mysky ^^

  7. #37
    Ověřený člen Avatar uživatele thilei
    Založen
    07.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    43
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal Sylvaneya Zobrazit příspěvek
    Myslim, ze 1080p zaznam je dostatocne ukazujuci kvalitu displeju. Samozrejme, vlastnym ociam sa nic nevyrovna.

    I ked, drzal som Galaxy S (SAmoled) a Iphone4 (Retina) a Iphone mi prisiel prilis presvetleny (nevedel by som si to vecer predstavit).

    Inak, Retina nie je typ displeja, ale hustota pixelov.

    tusim 326 ppi.
    ked myslis presvetleny tym, ze bola vysoka hodnota jasu, bud mal dotycny vypnutu samoregulaciu jasu displeja podla svetelnych podmienok, alebo si bol v prostredi, kde sa automaticky zosvetlil
    hram bez mysky ^^

Stránka 4 z 4 PrvníPrvní ... 34

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •