Soutěžní Stream č. 1
Livestream plný dárků. Chtěl jsem všem poděkovat za každého subíka. Každopádně se hrálo o ( 3xCS:GO, 1x Garry´s
Mod, 1x Zaklínač 2, 1x GTA 4 Kompletní Edice a na závěr o hlavní cenu večera H1Z1. Pokud zoufáš, že si nevyhrál nebo ses nezúčastnil, tak další soutěžní stream se bude konat již brzy a u toho můžeš být i ty. Tentokrát budeme hrát o (PC) GTA V, Assassin's Creed Unity, DayZ, Zaklínač 3 - hlavní cena večera bude Fifa 16 + 2 000 000 Coinu pro nákup hráčů to Ultimate Teamu..... Soutěž je již připravená pro konzolisty, kde budeme hrát o (PS4) GTA V, Mortal Kombat X, Need For Speed, Playstation Plus na 3 měsíce 2x. Hlavní cena pak NHL 16 + Fifa 16 (Další info pod videjkem



Sliboval jsem minulý rok velké změny, které jsem nemohl zrealizovat kvůli slabému PC. Proto jsem našetřil peníze a složil jsem novou Herní Sestavu. Cca v únoru se tak přeneseme na Twitch.TV a také budu moci konečně dělat to co bych si přál. Doufám, že sestava je dostatečná. Jinak sliboval jsem novou sekci na youtube Playstation Zone, která již na kanále bude běžet taktéž od února. Konzoli PS4 jsem pořídil také. Zpět k sestavě tady je

KONFIGURACE NOVÉ SESTAVY NA NÁŠ PROJEKT:
Procesor Intel® Core i7-6700 Skylake 3,4GHz, 8MB
Chladič CPU SilentiumPC Fera 2 HE1224
Základní deska MSI B150 GAMING M3
Grafická karta Gigabyte GTX 970 GAMING 4G, 4GB GDDR5
Střihová karta AVerMedia Live Gamer HD
Operační paměť Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4, 2133 Mhz
Systémový pevný disk KINGSTON SSD HyperX FURY 240GB pro stream
Datový pevný disk Seagate Barracuda 7200.14 - 2TB
Optická mechanika LG DVD±R/±RW/RAM
Zdroj SEASONIC M12II-520 Evo, 520W, 80PLUS Bronze
1167950-1.jpg 1PZz99S.jpg AVerMedia-1.jpg i7-6700.jpg image.jpg