Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0

Výsledky hlasování: Chcete tady Kannazukiho

Hlasující
6. Nemůžete hlasovat
  • Ano

    2 33,33%
  • Ne

    4 66,67%
Výsledky 1 až 6 z 6

Téma: Unban Ip + Žádost odebraní Kannazukiho z GMT !...

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.01.2015
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Thumbs up Unban Ip + Žádost odebraní Kannazukiho z GMT !...

    Zdravím GMT ano to jsem já všemi nenáviděný IP
    Jak už jsem psal v shoutboxu na webu ... o5 jsem z ňákého mě nevysvětleného důvodu dostal ban

    Délka banu: 20 dní ...
    Důvod banu: Vyhýbání trestu... errorování hráčů nadávání.

    To si takhe v klidu sedim ve foothills na kopci (char=ipi) (a to jsem ani nikomu newispoval) když v tom najednou vidim "Kannazuki joined world" a ani ne 10 sec na to mám o5 banán ani nedal app nic sotva stihl napsat ten příkaz na ban za těch 10 sec co byl online ... takze tím porušil snad 5 pravidel GMT (kdysi jsem je také znal a cetl a byl GMT) nic z toho co je napsáno v tom důvodu banu jsem neudělal jen jsem v tichosti seděl na kopci a kochal se obrim mesicem -_- (to víte blbá nálada) a tohle mě totálně dožralo ... nevím kde to vzal ale nic z toho ani není pravda -_- jen jsem seděl na kopci pro krista páná ! a ulhané offic gm ? jako fakt !?! ... ani žádného obcházení trestu jsem se nedopustil unban jsem si normálně koupil za 200 EM v unity centru ... -_- a nesnažte se mi odpovědět jedním slovem odbanováno ... jasně možná nejsem ten nejvzornější hráč ale nikdy jsem nikomu nelhal... ale za to čeho se dopustil Kannazuki (což je bezdůvodné banování) by i dokonce na starém hm dotyčné gmko letělo z gmt dřív než by stihl cokoli říct vím to protože to byl přesně můj připad proč mě z GMT kdysi vyrazily ... takže nakonec aby to nebylo málo ten důvod "bezdůvodné banování" tak ěště žadám zbytek GMT aby ho z gmt vyhodily ... jako to že se kouka 2dny na jeden screen a za to mě banuje to mě fakt rozsekává no a o unban snad ani žádat nemusím když jsem nic neudělal no ne ? ... -_- ale každopadně předem děkuju jak za unban tak zbavení se amatéra Kannazukiho kterej si ani neumí zjistit zda li dotyčný obchazí ban nebo ma unban... díky
    A aloha s pozdravem IP
    500px-Extreme_Facepalm.jpg

    Jooo a kdyžtak kdo je pro pište sem hlasujte a uvidíme zda li ho tu hráči vůbec chtejí ...
    Obrázkové přílohy Obrázkové přílohy
    Naposledy upravil wafelnik; 05.01.2015 v 19:50.

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.01.2015
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    No a hlavně ho zbavte te funkce na kterou ocividne vubec nema jinak mi date unban pak gmt pujde spinkat on se zase obevi okolo 12:00 online a mam ban znova protoze bude cumet tejden na jeden screen a banovat me za nej -_- ... a navic na tom screenu kterej bere jako dukaz http://prntscr.com/5otbiu je videt jak stoji ruskej hrac co schazuje server a dava erory vsem hracum (ja se ho snazil zabavit vytvarenim postav) -_- ten kvuly kterymu jsem psal narthlenovy aby mu dal banana a on mi rekl ze mi nemuze pomoct a pokud vim toto je CZ/SK server takze takovejdle hrac tu stejne ani nema co delat !!! stejne tak jako kannazuki protoze je totalne neschopnej FAKT tohle uz je tak EXTREME FACEPALM ze se to neda ani popsat ... holymord = fail roku !

    napisu tu to tak aby to kazdy clen vaseho GMT pochopil screen udelan ve 3:48(4.1.2015) zabanovan jsem za nej byl asi tak 10 min na to (tak okolo 4:00 4.1.2015) na to o par desitek hodin pozdeji (jsem se vyspal) +- 15:00 stejneho dne cily 4.1.2015 jsem si koupil za EM unban ... a 22:54:08(4.1.2015) jsem zabanovan znova kvuly stejnemu screenu -_- ... uz vysvetleno ? ... fakt facepalm toto ... tady pro jistotu este jednou zkopirovano z donate... a uz den cekam na unban takze nice ! kez bych mel tak dobry smysl pro humor jako clenove GMT holymord !

    Wafelnik | 04/01/2015 | 24/01/2015 22:54:08 | Vyhýbání trestu... errorování hráčů nadávání.
    2f7.jpg
    Obrázkové přílohy Obrázkové přílohy
    Naposledy upravil wafelnik; 05.01.2015 v 19:50.

  3. #3
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Vyžádám si k tomu podklady a pak se uvidí, každopádně GM Narthen má v GMT vedení takže očekávej jeho reakci.

  4. #4
    Registrovaný uživatel
    Založen
    02.01.2015
    Příspěvky
    1
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Důvod udělení trestu hráči Ipi

    Ahoj, 3/1 2015 mi přišly 3 žaloby že ses portoval na hráče, reskilloval a erroroval občas také unlearnoval. Požádal jsem o nějaký důkaz, dostal jsem několik screenshotů od 1 osoby kde je vidět jak ho zabíjíš a erroruješ: http://prntscr.com/5ow6yj http://prntscr.com/5ow7cw http://prntscr.com/5ow7pj . Poté jsem to zvážil a dal ti ban na 20 dnů. Další den jsem šel ingame a opět mi přišla stížnost že se furt appuješ a erroruješ. Portnul jsem se na tebe a na vlastí oči jsem to viděl. Proto jsem ti dal permamentní ban aby se to již neopakovalo. Večer mi ale opět přišla zpráva že jsi ingame na tom samém accountu a nemyslím že by mě mělo zajímat že sedíš v nějaké lokaci a afkuješ nebo jestli opět neohrožuješ obyčejné hráče. Proto jsem ti opět udělil ban na 20 dnů. Děkuji

  5. #5
    Holymord GM Avatar uživatele Narthen
    Založen
    13.05.2014
    Příspěvky
    133
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    10
    Omlouvám se, že odepisuji až teď, ale domů jsem se dostal zhruba před hodinkou. Takže prvně k těm rusům.. bohužel server není zajištěn tak, aby se na něj rusové (a další) nedostali. Bohužel rusové mají tak agresivní povahu, že když jim dám za errorování ban, tak během pár minut jsou na serveru znovu a začnou zběsile shazovat server. A já jim v tom bohužel nemám moc jak zabránit. Dále žádost o odebrání něčího postu podle mě rozhodně nepatří do sekce "Unbany". Jestli sis koupil unban tak ano, Kannazuki už neměl právo ti dávat ban za stejnou věc. Takže ti tedy dám unban, ale odebrání GM práv se v této sekci rozhodně řešit nebude.

  6. #6
    Registrovaný uživatel
    Založen
    05.01.2015
    Příspěvky
    8
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    oka diky a do jake sekce to tedy patri ? trvam na tom

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •