Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: BAN? ZA co? UNBAN!

  1. #1
    Ověřený člen
    Založen
    27.07.2014
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    BAN? ZA co? UNBAN!

    IP: 89.190.90.203
    Acc: Pozemak
    Duvod banu: Nadávání na člena GMt (cože?)

    Vysvětlení?
    Děláte si za mě srandu? stavím si barák a někdo mi ho maže, teleportuje mě a neozve se.. tak napíšu "nějakej malej zmrd mi to maže", a najednou dostanu ban, ten co mě banoval nenapsal ani kdo banoval.. a duvod? "nadávky na člena GMT"? opravdu? tomudle říkáte slušnost? portnout se na hráče a mazat mu barák a pak ho ještě portovat pryč a nic nenapsat? opravdu? a k tomu navíc -> BAN IP, BAN ACC.. opravdu? Po členovi co mě banoval, žádám screen jak jsem mu nadával na jeho osobu! <- samozdřejmě něvěděl jsem že to je GM.. Ale kdyby se ten člen GM teamu ukázal, řekl mi proč to maže a tím by prokázal i slušnost.. pak by mi to bylo jedno, následně bych to i pochopil.. Ale když je někdo v invisu a maže mi dům kterej jsem stavěl přes 30minut, teleportuje mě a tak podobně, jednoduše jsem si myslel že to je nějakej hráč kterej mi maže barák, vždy jsem se portnul zpět a dostal jsem zpět teleport, a takto asi 6x, 7x.. Až pak jsem byl vulgární, a opakuji, nevěděl jsem že to je GM, ale myslím, že ani GM by si todle neměl dovolit když se ani neukáže a neoddůvodní to. Měl by se naučit slušnému chování a pochopit, že GM si také nemuže dovolit vše.

    proto ŽÁDNÁM O UNBAN.
    Naposledy upravil pozemak12; 27.07.2014 v 14:45.

  2. #2
    Ověřený člen
    Založen
    27.07.2014
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Vidím, že moc velká odpovědnost u členů Gm teamu HOLYMORD zde není, a divím se, a nevěřil bych že patří k Project-nemesis, měl jsem takový názor že tento Project tu má pouze kvalitní EM/GM kteří aktivně navštěvují forum, u Teamu HOLYMORD s těmito zkušenostmi říci nemohu. Ban rozdávájí za hlouposti, dokonce perma bany... Dotyčný který mi ban udělil, nebo jakýkoliv jiný člen, tak se do teď ani nepodíval na toto téma jestli vůbec do této složky, dostal jsem ban neprávem.. je vidno že GM team HOLYMORD se o své povinnosti moc nezajímá, spíše udělit ban někomu podle nálady. Pokuď se na toto dívá schodou okolností jiný člen nějakého jiného realmu, a má kontakt na HOLYMORD realm team, připomeňte jim, že existuje i Forum, a né pouze banování nevinných hráčů aby si dotyčný posilnil svoje vnitřní ego, a když už někoho zabanuji, kouknu se alespoň jednou denně na forum do sekce "UNBAN".. Myslel jsem si že pro realm který existuje pod Projectem-nemesis je toto samozdřejmost.

  3. #3
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Hello..

    U mě je ten account bez banu



    Postavy accountu POZEMAK
    Malejglum 80lvl Blood Elf Paladin -[Armory]
    Whoppin 80lvl Gnome Rogue -[Armory]
    Kentan 80lvl Tauren Shaman -[Armory]

  4. #4
    Ověřený člen
    Založen
    27.07.2014
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    No, ten ban jsem si opravdu nevymyslel, teď jsem se kouknul na donate, a opravdu je již bez banu...
    Pokuď mi dá někdo Unban, čekal bych že by to napsal na forum, pokuď ten, co mě zabanoval a později si uvědomil že jsem vlastně nic neudělal, mohl sem alespoň napsat "Unban" nebo dokonce "omlouvám se"

    Díky za Unban.

  5. #5
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    No já nic neudělal kouknu a bylo to bez banu.


Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •