Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 10 z 78

Téma: help s PC

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #33
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    41
    Citace Původně odeslal smrdiku1 Zobrazit příspěvek
    zdravim jeste jednou

    po nejake dobe opet pisu protoze problem se stale vyskytuje ( nechal jsem dat pc na opravu k odbornikovi a pres vsechny moznosti mi napsal )

    Dobrý den, dnes jsem Váš počítač podrobil podrobným HW testům, PC jsem rozebral a zkontroloval komponenty a především grafickou kartu. Vše se jeví naprosto v pořádku, bez jediné známky poškození, což mne pouze utvrdilo v tom, že závada je čistě SW charakteru. Trochu jsem k této problematice googlil a především hledal informace k Vaší grafice nVidia 9600m. Dočetl jsem se, že se s tímto problémem potýká více lidí a ve většině případů problém zaznamenali především ti, jejichž počítače byly koupené s win Vista a oni je reinstalovali na Win7 a nainstalovali nejnovější ovladače nVidia, což je i Váš případ. Co jsem se díval na štítek, je na Vašem AIO také Windows Vista, ale nainstalovaný systém je Windows Ultimate (který se mimochodem prodával pouze v krabicové verzi, za cenu, která byla pro domácí uživatele velmi vysoká, ale licence neřeším a v podstatě je mi úplně jedno, jaký systém uživatelé provozují). Zkusil jsem tedy to, že jsem odinstaloval veškerý SW nvidia z Vašeho PC a postupně jsem instaloval mnohem starší verzi driverů, než jakou jste měl nainstalovanou. Po několika pokusech jsem se dostal až k verzi 298, u které se mi zatím nepodařilo závadu v WOW nasimulovat, měl jsem úvodní oprazovku puštěnou něco málo přes hodinu a zčernání obrazovky a vythnutí nenastalo. Zakázal jsem windows update, aby nedocházelo k automatické aktualizaci ovladačů a nainstalovaný je pouze driver samotný, nikoliv celý SW nVidia, jako physix atd. V podstatě tohle zjištění potvrzuje i to, jak jste říkal, že se tato závada vyskytuje posledního půl roku, ale do té doby vše fungovalo, pravděpodobně došlo k aktualizaci grafického ovladače a od té doby nastaly problémy.

    Nemohu zaručit, že s mnou nainstalovanou verzí ovladače grafické karty se již problém nikdy neprojeví, ale stojím si za tím, že je závada pouze SW problém. Pokud by se závada projevovala i nadále, mohu pouze doporučit následující kroky:

    - přejít k windows vista, nejlépe k 32bitové verzi a použít ovladače nvidia pro tento systém
    - zkusit ještě starší ovladače grafické karty
    - pouvažovat o novém PC

    starsi ovladace bohuzel nepomahaji, jeste teda vyzkouset windows vista nic jineho me nenapada co bych mohl zkusit ( nekdo kdo se vyzna v PC a dokazal poradit ??? diky )

    co tak sa pozriet po novom notase? za cca 500 € mas uz pekny stroj
    s tym GPU a CPU uz moc nespravis
    Naposledy upravil Lapeno; 19.05.2015 v 17:39.
    Mahori
    Detest
    Nemesis

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •