Dislikes Dislikes:  0
Stránka 8 z 8 PrvníPrvní ... 78
Výsledky 71 až 78 z 78

Téma: help s PC

  1. #71
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    41
    Citace Původně odeslal smrdiku1 Zobrazit příspěvek
    zdravim jeste jednou

    po nejake dobe opet pisu protoze problem se stale vyskytuje ( nechal jsem dat pc na opravu k odbornikovi a pres vsechny moznosti mi napsal )

    Dobrý den, dnes jsem Váš počítač podrobil podrobným HW testům, PC jsem rozebral a zkontroloval komponenty a především grafickou kartu. Vše se jeví naprosto v pořádku, bez jediné známky poškození, což mne pouze utvrdilo v tom, že závada je čistě SW charakteru. Trochu jsem k této problematice googlil a především hledal informace k Vaší grafice nVidia 9600m. Dočetl jsem se, že se s tímto problémem potýká více lidí a ve většině případů problém zaznamenali především ti, jejichž počítače byly koupené s win Vista a oni je reinstalovali na Win7 a nainstalovali nejnovější ovladače nVidia, což je i Váš případ. Co jsem se díval na štítek, je na Vašem AIO také Windows Vista, ale nainstalovaný systém je Windows Ultimate (který se mimochodem prodával pouze v krabicové verzi, za cenu, která byla pro domácí uživatele velmi vysoká, ale licence neřeším a v podstatě je mi úplně jedno, jaký systém uživatelé provozují). Zkusil jsem tedy to, že jsem odinstaloval veškerý SW nvidia z Vašeho PC a postupně jsem instaloval mnohem starší verzi driverů, než jakou jste měl nainstalovanou. Po několika pokusech jsem se dostal až k verzi 298, u které se mi zatím nepodařilo závadu v WOW nasimulovat, měl jsem úvodní oprazovku puštěnou něco málo přes hodinu a zčernání obrazovky a vythnutí nenastalo. Zakázal jsem windows update, aby nedocházelo k automatické aktualizaci ovladačů a nainstalovaný je pouze driver samotný, nikoliv celý SW nVidia, jako physix atd. V podstatě tohle zjištění potvrzuje i to, jak jste říkal, že se tato závada vyskytuje posledního půl roku, ale do té doby vše fungovalo, pravděpodobně došlo k aktualizaci grafického ovladače a od té doby nastaly problémy.

    Nemohu zaručit, že s mnou nainstalovanou verzí ovladače grafické karty se již problém nikdy neprojeví, ale stojím si za tím, že je závada pouze SW problém. Pokud by se závada projevovala i nadále, mohu pouze doporučit následující kroky:

    - přejít k windows vista, nejlépe k 32bitové verzi a použít ovladače nvidia pro tento systém
    - zkusit ještě starší ovladače grafické karty
    - pouvažovat o novém PC

    starsi ovladace bohuzel nepomahaji, jeste teda vyzkouset windows vista nic jineho me nenapada co bych mohl zkusit ( nekdo kdo se vyzna v PC a dokazal poradit ??? diky )

    co tak sa pozriet po novom notase? za cca 500 € mas uz pekny stroj
    s tym GPU a CPU uz moc nespravis
    Naposledy upravil Lapeno; 19.05.2015 v 17:39.
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  2. #72
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    kdybych mel prachy tak mam novej u davno

  3. #73
    Ověřený člen Avatar uživatele tatkasmoula
    Založen
    10.01.2011
    Příspěvky
    1 040
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    19
    Froste, stejně točíš tužku a když tankuješ, tak si papír nad všechny papíry, tak je jedno na čem to budeš hrát, a jestli na to neuvidíš

    AN - Tatkasmoula - Blood/Frost/Unholy DK
    AN - Tatkasmoulaa, Taatkasmoula, Tatkasmoulla, Tattkasmoula, Tatkaasmoula

  4. #74
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    sry ze vas zase otravuje
    rad bych nekoho kdo se vyzna ve windows update ( aktializaci jsem uz nainstaloval spoustu, ale vedet ktera je spatna to je pro me nemozny zjistit ), jelikoz jsem se docetl na webu http://www.lisak.cz/namety2.html?idf=990 5ty odkaz, ze pry to muze byt virus a ze ho pry zadny antivirus nedokaze najit ( ze pry mam najit vir ve slozce windows na C, ale jelikoz ve slozce windows je asi 1000 polozek, tak je to asi trochu problem, jeste vedet ktera polozka je dobra a ktera ne, s tim si moc neporadim )
    http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/...rticle:654670/
    http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/...rticle:654641/

    uz bych docela rad zjistil co mi zpusobuje cernou obrazovku a jak se toho zbavit ( cerna obrazovka muze postihnout jakykoliv windows ( XP, visty, 7 nebo i 8 ) )
    hold kdyz uz clovek nevi jak nato tak zkousi vse, tak jestli by nekdo teda jeste nemohl s necim poradit
    diky

  5. #75
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    41
    clanok je z datumu

    1. 12. 2009 21:45

    to myslis vazne?
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  6. #76
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    no a, to je od nich, kdy se to u nich vyskytlo a u mě před 2 lety, ale to už teď nehraje roli
    píšem na fórum PC-help, tak třeba tam neco zjistím

  7. #77
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    No dočetl jsi se správně, ale ty aktualizace hodně rychle opravili..

    Takže černá obrazovka nehrozí, a pokud by to byl vir 100 % v nouzovém režimu pujde, a enbo lépa si stáhni např AVG ISO a nabootuj počítač s tím, on si stáhne virovou databázi a proskenuje PC.

  8. #78
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    hold s virem problem nebyl, vetsina lidi co jsem psal na ruzna forka mi rekli ze muj PC nezvlada hry, jestli je to 2.13GHz procesorem nebo grafikou nvidia geforce 9600m to tezko posoudim kdyz v minulosti mi ty hry sly v poradku bez chyby cerna obrazovka
    ( heroes 6, HS, wow cata se nedaji hram na mem PC ted uz, ale wow wotlk, heroes 3, duel of champions tyto hry jsou ) vice her tu nemam a celkem me udivuje ze na notebooku kde je procesor 2GHz - 2.1GHz a grafika nvidia geforce GT 540m, tak tu se chyba nevyskytuje a hry jdou hrat az na heroes 6 kde se to ve hre seka na nejnizsi detaily
    nvm no budem si asi muset nasetrit na novy, protoze tento problem asi nevyresim

Stránka 8 z 8 PrvníPrvní ... 78

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •