Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 8 z 8

Téma: Instalace

  1. #1
    Ověřený člen Avatar uživatele Ene
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    370
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15

    Instalace

    Zdravím,

    můj problém se týká ohledně instalace WoW. Jednoho dne se mi při spuštění WoW (TBC) a lognutí do hry, načtení všech npcs kolem atd. a po prvním pohybu vyhodil error, to následně dělalo u každého acc na WoW (TBC). Zkusil jsem proto na zkoušku lognout na Anathemu a dát zkušební BGčko. Všechno v pohodě. Rozhodl jsem se proto reinstalnout TBC, ale nechtěně jsem odinstaloval i Wotlk . Zkoušel jsem instalovat TBC přes základní CDčko + Datadiskové CDčko, ale zastaví se to a ohlásí to error. Píše, že je problém buď s mým systémem, nebo je nějaká chyba v cestě na disk. ("C:\World of Warcraft - The Burning Crusade\World of Warcraft\Data\common.MPQ") K tomu to hodí toto.

    Zkoušel jsem nějaké jiné hry, všechno funguje jak má. Dokonce se mi podařilo přes nějakej installer co jsem v PC našel, nahodit i Wotlk, opatchovat, ale po opatchování mi to zase v loggování psalo, že mám špatnou verzi WoW, ikdyž jsem opatchoval až na 3.3.5a... respektive samotné WoW v nabídce logování mi psalo verzi 3.3.5a a PC v "programy a funkce" psalo úplně jinou verzi. Uninstaled. A znova už to házelo zase již zmíněné errory, takže ani TBC ani Wotlk se mi nepodařilo znovu nainstalovat.

    Prozkoušel jsem nějaké testy PC, nějaké testy cest a žádné chyby mi nic nenahlásilo. Byl bych velmi rád za nějakou radu, co bych mohl zkusit, nebo v čem by teoreticky v té mé šunce mohla být potíž. Mám takové podezření na sabotáž nějakého dalšího komponentu (dalšího - nedávno jsem měnil graf. kartu, což by ale nemělo mít vliv, jen tak pro zmínku)

    Takže ještě jednou, budu rád za jakoukoliv radu, pokud možno trošku popsanou
    Ene


    edit.: ještě přihodím screen při erroru u instalace.:http://nemesisup.cz/files/public/error-27.png
    Naposledy upravil Ene; 11.07.2014 v 18:59. Důvod: doplnění screenu

  2. #2
    Administrator TS3 Avatar uživatele Lapeno
    Založen
    30.12.2010
    Příspěvky
    4 642
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    41
    ako ti mohlo pisat vo wowku [wotlk] verziu 3.3.5a ? ja tam mam len 3.3.5 (12340)... dolezite je, ci ti sedelo to cislo v zatvorke
    kazdopadne skus si to prejst aj cccleanerom
    na instalaciu sa vykasli a stiahni si wowko z netu (torrent napriklad)
    Mahori
    Detest
    Nemesis

  3. #3
    Ověřený člen Avatar uživatele Ene
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    370
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    3.3.5a jsem psal abych nemusel psát.: (12340)Release ccclear nemám tušení co je.

  4. #4
    Ověřený člen Avatar uživatele Ene
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    370
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Okej, ale nějaký důvod to mít musí, když jsem původně, kdysi dávno wowka instaloval a šlo vše v pořádku a najednou to nejde. Nejradši bych to vyřešil tak jako jsem to dělal doposud, pokud teda někdo nevíte v čem může být háček.
    edit.: a také to vůbec nemusí vyřešit problém po lognutí do hry a následném erroru jak jsem psal.
    Naposledy upravil Ene; 11.07.2014 v 19:54.

  5. #5
    Ověřený člen Avatar uživatele Ene
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    370
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Čao,

    tak jsme zřejmě s Jind-em přišli na vadu (respektive on ) Jedná se o vadné MPQ soubor(y) u WoW, po pádu PC. Doporučil opravu nějak formou nakopírováním. Nevěděl by někdo jak na to ? Kdyžtak bych poprosil velmi stručně popsat co bych stím měl dělat, zkusil bych si stím pohrát. Díky
    S pozdravem
    Ene

  6. #6
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele Hrobasikdonate
    Založen
    18.06.2014
    Příspěvky
    181
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    11
    melo by to byt ve slozce Data tam mas veci tupu Patch-xxxx.MPQ tak si zkus od kamarada sehnat ty to veci at ti to nakopiruje nejlepsi by bylo kdyby sis to stahl z toho linku tam jen prepises realmlist a hrajes ..

  7. #7
    Ověřený člen Avatar uživatele Ene
    Založen
    09.01.2011
    Příspěvky
    370
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Vyřešeno. (Zkopíroval jsem si celou složku "Data" z pracovního notesu )
    Díky všem za rady a snahu !
    Hezký zbytek dne
    Ene

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •