Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 3 z 3

Téma: Unban Event

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.02.2014
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Unhappy Unban Event

    Chtěl bych požádat o zrušnení IP banu... Za par macer Perma? Neřikejte mi, že jsem jedinej kdo použivá macra a mimochodem to byla obranná macra.. Nechapu Saen co to ma za iq, že si portne hrače, zkouší na nej errory a když se lognu tak m ito piše banned ( Perma ban) Co to je za GM, když ani neda vysvetlení a ani nemá dukazy o tom, že jsem nejaka macra použival.... Žadam tedy o zrušení banu. A omouvám se za macra...

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    26.02.2014
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Jo a ještě at si mě pan Saen přidá na Skype jestli má semnou problem.. Minulosti nemuže žít -.- (Skype - anton.demian13)

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    24.12.2013
    Příspěvky
    30
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Event 1. ty si za nami napochodoval a začal si unlearnovať celý general a jazyky...to mi nepríde ako obranné macro...z ničoho nič prídeš a dáš to
    2. nadávanie Seanovo IQ nieje dobrý spôsob ako dostať unban
    3. nemá dôkaz že si používal macrá ? "Za par macer Perma?" a Macier nebolo pár ... macroval si každého
    4. Ak ti dá GM unban (aj keď pochybujem ...vďaka tvojemu správaniu) osobne budem screenovať každé tvoje macro...hocikoho keď sa opýtam či si ho macroval a napíše áno si screennem...a nazbieram toľko dôkazov , že dostaneš neunbanovateľný ban , ktorý si aj zaslúžiš ...ďakujem za pozornosť ^^

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •