Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Stránka 2 z 4 PrvníPrvní 123 ... PosledníPoslední
Výsledky 11 až 20 z 32

Téma: kdo mi dokaze helpnout s PC dekuji

  1. #11
    Ověřený člen
    Založen
    02.01.2014
    Příspěvky
    94
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    11
    Citace Původně odeslal smrdiku1 Zobrazit příspěvek
    mam takovou zajimanou chybku v PC, ktera se stava uplne random at mam zaple cokoliv ( po urcite dobe se mi sekne PC ( black screen s opakovanym zvukem jakoby jste byli v lagu - http://www.youtube.com/watch?v=eXHUL...ature=youtu.be zvuk jde sice blbe slyset ale jde ) a nejde to nijak vypnout jedine ze zasuvky nebo tlacitkem vypnout/zapnout )[/url]
    Přesně tohle se mi stávalo na Deskopu , je to tím , že se ti přehřívá Grafická karta .. osobně mi padal větráček z karty a nemělo to co chladit.

    Pokud to nezabere , zkus rozebrat PC , vyčisti ho a klepni pod větrák který ti globálně chladí procesor a základovku nový gel.

  2. #12
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    ono je to tezke rict kdyz mam cernou obrazovku jakou mam teplotu PC kdyz to muzu maximalne vypnout ( jedinou teplotu co jsem tu nasel je WDC WD6400AAKS-65A7B0 45 C ( 115 F ) nebo jak jinak se zbavim cerne obrazovky nez abych to vypnul a zapnul ?
    directx 11
    spravce zarizeni
    http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-709.jpg
    http://nemesisup.cz/files/public/bez-nazvu-1-114.jpg
    nvidia experience se mi nejak dlouho instaluje tak dodam info pak
    poznamka: vcera i dneska se mi to stalo pri heartstonu zapnul jsem hru dosel az do duelu a presne kdyz sem si dal vybrat karty PC ztmavnul a cerna obrazovka (PC byl zapnuty asi 5 min )

  3. #13
    Banned
    Založen
    15.01.2014
    Příspěvky
    478
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Citace Původně odeslal smrdiku1 Zobrazit příspěvek
    vcera i dneska se mi to stalo pri heartstonu zapnul jsem hru dosel az do duelu a presne kdyz sem si dal vybrat karty PC ztmavnul
    No, to je jasný. PC prostě neche, aby si hrál Hearthstone.

  4. #14
    Ověřený člen
    Založen
    02.01.2014
    Příspěvky
    94
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    11
    Jinak řečeno...stává se ti to jen když vyžaduješ po PC větší výkon grafiky (u hraní her) , proto jsem si na 90% jistý , že je to problém o které jsem psal včera.

    Grafika se nestíhá chladit a po chvíli prostě crashne , tedy si otevři boční kryt a zkontroluj jestli máš vrtulku na grafice tam kde má byt a nespadla ti (popř. jestli se vůbec točí a chladí)..doporučuji vypojit PC a vyčistit od prachu a všelijakých sajrajtů co se ti tam za ty měsíce namnožily.

    PS: Ten boční kryt si můžeš nechat otevřený , bude ti tam proudit i vzduch z venku a plech nebude tolik nahřátý (pokud nemáš plast).

  5. #15
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    ono se to dost blbe kontroluje uvnitr kdyz to rozeberu tak uz to neslozim dohromady ( ano mam plast )

  6. #16
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    zajimavy ze kdyz se mi to stalo hned po zapnuti PC a pak hry do 5min a pak jsem hral HS 2h a nic

  7. #17
    Banned
    Založen
    15.01.2014
    Příspěvky
    478
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Jo počkej, ty máš ten all in 1 že ?

    EDIT: Kolik tě to stálo ? Že bys to prodal a nechal si / sestavil by sis normálni PC..

  8. #18
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    stal 20k pred 5lety ( njn HP touchsmart je sice dobry ze je lepe prenosnejsi a nezere tolik electriky ( bracha ma normal PC ale mu zere 200w a me 60w coz je dost velky rozdil ) ale zase se do toho blbe dokupuji veci a cumet do toho to radeji ten kdo vi co s tim )

  9. #19
    Banned
    Založen
    15.01.2014
    Příspěvky
    478
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Na spotřebu elektřiny bych se teda já osobně moc nedíval.. spíš na to, jestli to bude fungovat jak má a oprava bude jednoduchá, nebo to nebude fungovat a nebudu vědět, jak to opravit

    Ale tak, zkusil bych se v tom povrtat.. odšroubovat zadní stranu by mělo jít, případně se mrknout na jůtabu na nějaký naučný video o tomhle a to půjde..

  10. #20
    Ověřený člen Avatar uživatele smrdiku1
    Založen
    11.01.2011
    Věk
    33
    Příspěvky
    475
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    3) Stáhni si GeForce Experience on si najde nejnovější driver a ten stáhne a pak nainstaluješ. // zkus wowko nebo něco co ti to kilne PC.

    ok nainstalovano zatim to jeste nekrachlo ale nvm proc mam ve wwow na low detaily skoro zadny fps, laguje to jak prase

Stránka 2 z 4 PrvníPrvní 123 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •