Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Pes 14 (Man. United vs FC Chelsea) Český komentátor

  1. #1
    Magazín Fromwest Avatar uživatele fromwest
    Založen
    18.01.2013
    Věk
    35
    Příspěvky
    181
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    12

    Pes 14 (Man. United vs FC Chelsea) Český komentátor

    Minulé video přineslo úspěch a proto jsem se rozhodl pokračovat v točení Pes 2014 LIFE. Někdy si sice doma připadám jako mluvicí psychopat, na kterého se dívá pes a nechápajícím egem na mě zhlíží máma či přítelkyně I přes veškeré překážky jsem tedy natočil další pokračování Ligy Mistrů. A tak mě tedy zajímá názor členů na tomto fórku Project-nemesis. Napište nám co si o tvorbě podobných Let's Playerů myslíte... Děkujeme


  2. #2
    Banned
    Založen
    25.11.2011
    Věk
    31
    Příspěvky
    1 041
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Nie je to zlé, ale niektoré veci by som vynechával, niektoré mená názvy boli také pofiderné ale inak si myslím, že hodne dobré. Samozrejme je to lepšie ako tí default Fifa CZ komentátori, ale na druhej strane musia hovoriť tak aby sa to hodilo ku každému zápasu nie len k jednému. Všimol som si tam aj malé chybičky kedže futbal mám napozeraný, napr. 3 najnebezpečnejší exekútori priamich kopov, Cristiano Ronaldo , John Terry a Frank Lampard ? whut ? John Terry je stopér, snáď ani nikdy priamy kop nekopol, už lepšie je na tom Messi Bale Pirlo, Ronaldinho, mohol by som menovať 1000 hráčov lepších ako Terry
    + tá výslovnosť mien, ako De Gea Van Persie, Criscaritho, ale to je uplný detail mne to len zle znie .
    Naposledy upravil Empower; 01.12.2013 v 09:38.

  3. #3
    Magazín Fromwest Avatar uživatele fromwest
    Založen
    18.01.2013
    Věk
    35
    Příspěvky
    181
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    12
    ahoj. děkuji za tvůj komentář.. Já nejsem opravdu člověk, který se fotbalu věnuji. Bylo to znát a stálo mě to opravdu hodně sil...Tá výslovnost byla děsná. Popravdě kdyby mě ktomu nedonutili neudělal bych toto video... Někteří lidé mě přemlouvají abych pokračoval proto jsem se rozhodl že se musím naučit výslovnost hráčů take doufám že další video s této série se povede lé

  4. #4
    Banned
    Založen
    25.11.2011
    Věk
    31
    Příspěvky
    1 041
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    To ti kludne môžem pomôcť ak by bolo treba na skype ... nie je problém, tiež by nebolo zlé, keby si si zohnal spolukomentátora. Väčšinou to robievajú dvaja, maličko zvýš dĺžku zápasu, dá sa to lepšie potom skombinovať.

  5. #5
    Magazín Fromwest Avatar uživatele fromwest
    Založen
    18.01.2013
    Věk
    35
    Příspěvky
    181
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    12
    jasně můj skype je pavelpavel7004 ale najít spolukomentátora je složité, protože nikdo v mém okolí není :-D

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •