Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Vaše nápady a názory

  1. #1
    Magazín Fromwest Avatar uživatele fromwest
    Založen
    18.01.2013
    Věk
    35
    Příspěvky
    181
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    12

    Vaše nápady a názory

    Zdravíme všechny čtenáře fórka Project-Nemesis. Delší dobu Vám slibujeme herní pořad, který ale nemůžeme stále zrealizovat a dokončit kvůli nedostatku pracujících kolegů na projektu GAMEWORLD a tak alespoň začínáme prozatím točit letsplayerové videa, které můžete vidět v sekci fromwest/gameworld . To však neznamená, že na projektu GW nepracujeme! Jedná se o zdlouhavý proces a není to procházka růžovou zahradou :-D . Touto formou se chceme dozvědět více o vašich názorech a třeba by nám pomohli i vaše tipy. Zajímalo by nás jaké hry jsou podle Vás nejhranější/nejoblíbenější a také co si myslíte například o našem projektu.

    Jákekoliv názory i reakce nám velmi pomohou. DĚKUJEME

  2. #2
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    Líbí se mi myšlenka, že tu na fóru nějaký magazín zveřejňuje články...kdyby je tu zveřejňoval. Vždycky tu jenom vidim nějaký video ke kterýmu je napsaná jedna věta. A teda vážně nemám zájem prohledávat váš web abych našel nějaký článek - pokud existuje. Takže já bych ocenil kdyby se ty články zveřejňovaly i tady v celé délce. I když to teda nesouvisí moc se zadáním, tak tohle je to co by mě potěšilo a co bych tu rád viděl. Herní tématika mě zajímá, rád bych tu něco viděl.

  3. #3
    Magazín Fromwest Avatar uživatele fromwest
    Založen
    18.01.2013
    Věk
    35
    Příspěvky
    181
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    12
    Tak svým způsobem si od hlavního tématu K4M1L nešel. Spíše naopak. Psali jsme, že každý názor, návrh a postřeh nám velmi pomůže. Variantu, kterou jsi napsal chápu a myslím si, že je to věc, kterou začneme řešit a na kterou se zaměříme. DĚKUJI

  4. #4
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    No já si myslím, že tady může ty články taky číst dost lidí. A když si k tomu dáte odkaz, tak to pro vás vyjde nastejno.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •