Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 5 z 5

Téma: Vendor

  1. #1
    Ověřený člen Avatar uživatele Rreezznniikk
    Založen
    27.01.2013
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Vendor

    Zdravím,

    mám jednu malou prosbu. Snažím se natočit jedno video tady na Holymordu pro svůj YT a jelikož nemám příkazy, které jsem tu kdysi dávno měl, když jsem to zkoušel (.npc additem nebo tak nějak to bylo) potřeboval by jsem s tím pomoct. Jde jen o přidání jednoho itemu (8630 - Reins of the Bengal Tiger) k vendorovi (7747 - World Mount Vendor - na Wowheadu ho nemají v DB :-)), popřípadě z toho npc vendora udělat, byl by sem moc vděčnej kdyby šlo uskutečnit posím :-)

  2. #2
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.01.2013
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Zkus kontaktovat Ewolet, nebo Ravene až budou ve hře. Možná to bude rychlejší.

  3. #3
    Ověřený člen Avatar uživatele Rreezznniikk
    Založen
    27.01.2013
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Mě se za celej tejden nepovedlo zastihnout GM, ale taky nemam čas (nebo mam, ale využiju ho líp) tu stále čekat až se GM logne, a proto to zkouším tu :-)

  4. #4
    Anathema GM
    Založen
    01.12.2011
    Příspěvky
    396
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    moc rychlejší ne hele, moc práce, ingame chodit nestíhám a Ewolet má teď bohužel taky jiný starosti

    Každopádně se určitě domluvíme, videa vypadají slušně, co takhle vyměnit to NPC + nějaký HM za trailer pro Holymord?

  5. #5
    Ověřený člen Avatar uživatele Rreezznniikk
    Založen
    27.01.2013
    Příspěvky
    4
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    To je moc velká protislužba, udělat z npc vendora je otázka 5 minut ... Pochop, že jsem dobrej bugger, exploiter a jak by řekli na free hacker, chápu mechaniky jak fuguje WoW a tak sem schpnej vzít item a použít ho ve svuj prospěch, jo a ještě umim dobře vykrádat archivy Blizzardu (viz alpha data), pro tohle vše dělam nějaký video aby bylo aspoň trochu na úrovni když chci postnout exploit nebo model edit, ale nejsem dobrej movie maker, možná, že by mě to šlo, ale teď se to učit nemám čas, veřím, že si najdeš lepší. Já ti můžu akorád nabídnout credits pod video a odkaz na server u mě na profilu, protože ho navštěvuje hodně lidí jen ne česky mluvících a poměrně už dost se jich ptalo kde testuju model edity.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •