Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Start Lokace

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.01.2013
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Start Lokace +LOGO

    Zdravim, je velmi potřebné udělat start lokaci. Něco na seznámení. Mohli by se udělat zase start questy typu vyhledej a přidej si item, pak mi ho odevzdej, ale to je ta vedlejší věc. To podstatné je, že by tam nemohli hráči killovat nováčky, nebo tam naspawnovat nejaky elity, co killujou :X. Zona by je zaujala a naučila něco pro začátek. tohle jsem screenoval, když jsem se s tim potkal po založení charu za účelem testu.


    Své guildě jsem navrhnul, že bychom vybrali místo pro zonu a poté ji i připravili. V guildě HolyMord Elites jsou jen vybraní hráči, dalo by se říct, že opravdu ti nejlepší.
    Jediné, co potřebujeme je, aby si Raven udělal půdu a dal na ní poté povolení spawnovat vybrané jedince. Na této půdě by bylo zakázáno spawnovat, damagovat, castit/dávat aury.
    Guild by nevyžadoval žádnou odměnu.

    Zona by byla příjemná na posezení u ohně a pokecání. Hráč by se tu objevil po založení charu, takže by nehrozila nějáká zaspawnovaná lokace hned na začátek.

    Dále se mi vůbec nelíbí logo HM, tak sem dávám dva návrhy. Kdyby jste měli zájem pošlu vám psdčko a upravte si, co chcete.

    Obrázkové přílohy Obrázkové přílohy
    Naposledy upravil Querty; 24.02.2013 v 15:36.

  2. #2
    Ověřený člen Avatar uživatele Firewing
    Založen
    28.01.2013
    Příspěvky
    15
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Pamatuji si, že tohle bylo i na old HM a mělo to úspěch. Když byla nuda, tak bylo skoro jisté, že ve start lokaci bude někdo na pokecání. Taky jsem se setkal s případy, že start lokace (naposledy u nelfů) byla zaspamovaná npc i objekty, takže hráč, který nemá s příkazy žadné zkušenosti nemá téměř šanci se odtud dostat. Jak již jsem říkal Quertymu, se stavbou této lokace bych velice rád pomohl.

    S tím logem, mě se líbí to na webu i to, co postnul, takže je mi tedy jedno, jaký tam bude.
    Naposledy upravil Firewing; 24.02.2013 v 15:51.

  3. #3
    Ověřený člen Avatar uživatele Casy101
    Založen
    29.01.2013
    Příspěvky
    67
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    12
    Parádny nápad.

  4. #4
    Anathema GM
    Založen
    01.12.2011
    Příspěvky
    396
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Kdo semnou nějak častěji komunikuje nebo čte komentáře, world chat atp ví, že až budu mít trošku času tak udělám v začátečních lokacích půdy na kterých nepůjde spawnovat, nějaká custom začáteční lokace bude potom spojena s HM shopem

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    27.01.2013
    Příspěvky
    10
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Jo, přesně to jsem ti navrhoval, že vybuduji se svojí guildou.

  6. #6
    Banned
    Založen
    15.02.2013
    Příspěvky
    3
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Pravda, je na začátku velký bordel, ale to nejen na začátku... Je to třeba i v menších vesničkách ... Snad se to vyřeší

  7. #7
    Anathema GM
    Založen
    01.12.2011
    Příspěvky
    396
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    15
    Start lokace vyřešeny

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •