Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 7 z 7

Téma: Problém s FPS

  1. #1
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.03.2011
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Problém s FPS

    Zdravíčko.

    Něco o mém compu
    Operační Systém: Win 7 ,64bit
    Procesor: i7 2600k 3,40Ghz
    Ram: 8Gb
    Grafika: Nvidia GeForce 560gtx

    Můj problém spočívá v tom ,že mi comp táhne Wow z 12-17% na jednom jádře , fps tudíž mám někde kolem 100 ( ve hře) , když zapnu čistě WoW , tak mám 240 fps , když loguji 2+- fps . Zkoušel jsem to i na jiných hrách - NFS MF 2012 60fps stálých ,ale jakmile začnu jezdit 30fps , zkoušel jsem Assassins Creed kde mám 620 fps .
    Config u WoW jsem přepisoval na počet jader a ramky ,ale stejně to nepomohlo :-/

    Díky za rady a nápady .

  2. #2
    Ověřený člen Avatar uživatele Yuphon
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    918
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    16
    Nejak nechapem co presne mas za problem, ze ti wow ide "len" na 100fps? pretoze to je velmi vela nevidim dovod preco by si chcel viac

  3. #3
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.03.2011
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Tak jsou místa kde mi letí WoW 250 fps, ale jde o to ,že se dlouho načítá , občas to fps dost hapruje ( sindra , lk ) a další místa / intance a když byl Lape v Elwynu s drakem a pouštěl něco na styl hellfire ( spell plošný ) , tak jsem měl fps 13 , prostě některé náročenější věci to nestíhá jak to táhne ten počítač jen na 1 jádro ze 4 a ještě z tak malého procenta

  4. #4
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    no, ale to je primárně diskem. Odněkud se ti ty textury musí načítat. Když disk nestíhá, tak grafika i při nejlepší vůli nemůže renderovat, protože nemá z čeho. Jestliže máš peníze navíc, kup si ssd. Jestli nemáš, tak si dej wow na disk kterej neni zatíženej systémem a jinym SW a bude se z něj číst jenom to wow/jiný hry a sleduj změny. Ale nepočítej s tím, že když budeš mít wow na HD a HQ tak budeš mít i v nejvyšším zatížení 100 fps. Nevim jak sleduješ zátěž proccesoru, ale jestli to děláš tak, že uprostřed hry pustíš správce úloh a wow minimalizuješ, tak to neni objetivní. Wow umí bejt docela nenáročný, ale taky dokáže dát PC pěkně pokouřit. Zvlášť když má renderovat věci který nejsou v ramce. To stejný je i s tim načítáním. Když ti jdou data z disku pomalu do ramky, tak holt musíš počkat.

  5. #5
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.03.2011
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    WoW mám na D: čku ( 1TB SATAIII/600 7200RPM ) , žádná zátež krom WoW by tam být neměla ,ale jde mi celkově o to,že mi vlastně je tahle rychlej PC k ho*nu , když to tahá to jedno jádro a při větší záteži se to občas hryzne . Načítání chápu ,ale poklesy fps ne

  6. #6
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    poklesy FPS jsou daný tím, že se ve wow stane něco co není načtený v ramce - viz eventy bossů, GM spelly a tak. Případně to, že se toho musí zpracovávat hodně - velkej počet lidí, addi atp. Btw. disk máš defragmentovaný? A to že to jede jen na jedno jádro - nediv se, až udělají wow který pojede třeba na 8 threadů, tak budeš mít po problému se zátěží jenom jednoho jádra.

  7. #7
    Registrovaný uživatel
    Založen
    25.03.2011
    Příspěvky
    9
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    OK díky .. Defragmentaci provedu .. Nedělal jsem

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •