Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Problém s internetem

  1. #1
    Magazín Fromwest Avatar uživatele fromwest
    Založen
    18.01.2013
    Věk
    35
    Příspěvky
    181
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    12

    Problém s internetem

    Zdravím, mám menší problém skrz internet. Internet mi normálně fungoval cca 5 měsíců. Sám od sebe se mi začal vypínat. Musím vždy rychle zakázat místní síť a opět jí povolit. Byl u mě i technik, vyměnil router a internet mi šel 1 den nonstop. druhý den mi to začalo dělat znovu. Společnost tvrdí že od nich je vše v pořadku. zkoušel jsem dokonce i novou sitovou kartu plus programy jako hijackthis atd a stale nevim co s tím za radu děkuju

  2. #2
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    To je dost nedostatečnej popis. Pingy ti jdou když ti nejde internet? Máš to kabelem nebo pře wifi? Typ routeru, Poskytovatel internetu? Jinej síťovej HW (wifi router, swich...)? V PC máš nastavenou IP na pevno nebo ti ji přiděluje DHCP?

  3. #3
    Magazín Fromwest Avatar uživatele fromwest
    Založen
    18.01.2013
    Věk
    35
    Příspěvky
    181
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    12
    Citace Původně odeslal K4M1L Zobrazit příspěvek
    To je dost nedostatečnej popis. Pingy ti jdou když ti nejde internet? Máš to kabelem nebo pře wifi? Typ routeru, Poskytovatel internetu? Jinej síťovej HW (wifi router, swich...)? V PC máš nastavenou IP na pevno nebo ti ji přiděluje DHCP?
    tak ip adresu mám stalou, mám jí danou od poskytovatele internetu "levnýnet". Internet mám propojen pomocí routeru+wifi TP-Link. Takže první kabel mi jde od hlavní krabičky do modemu a druhy kabel od modemu do síťové karty. Nezkoušel jsem zda-*li mi jde pink například přes příkazový řádek příklad "ping seznam.cz", právě už mě nic nenapadá jenom formátovat windowsi, počítačům rozumím dá se říci dobře, ale s podobnou věcí se setkávám prvně

  4. #4
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    No ono by bylo fine nechat si to logovat, v jakej situaci a jak se ti to odpojí. Každopádně bych zkusil jiný model routeru, zkontrolovat ovladače a hlavně ty logy no. Třeba tě odstřihne firewall nebo tak něco. Prostě software.
    A když se ti to odpojí, tak DHCP normálně běží? Resp. dokážeš se na něj připojit? Ten ping zkus a zkus tak ping na ten router, když tě to odpojí.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •