Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Multifunkční tiskárna

  1. #1
    Ověřený člen Avatar uživatele Numero
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    65
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14

    Multifunkční tiskárna

    Tak už je nějakej ten čas po vánocích atd. a mě zbyli nějake ty drobné a jelikož letos maturuju, tak potřebuju tiskárnu na veškeré ty otázky i když bych se na to nejradši víte co . A nevím jestli --->laserovou<--- nebo --->inkoustouvou<--- takže bych chtěl poradit . Mám na to tak 3000 kč +- včetně DPH. Zároveň jsem si všim že ty laserové nejsou moc barevné takže prostě nevim co koupit.

    Takže dávám návrh - Inkoustová - http://www.alza.cz/hp-photosmart-551...7837.htm#popis
    Laserová - jelikož barevné a multifunkční stojej víc jak 3k tak dávám - http://www.alza.cz/hp-laserjet-m1132-d168149.htm


    tak mi poradte jestli inkoustouvou a barevnou zaroveň, nebo jen černobílou ale laserovou. Ty barvy by se mi hodily no :/

  2. #2
    Banned
    Založen
    21.10.2011
    Příspěvky
    56
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0
    Když potřebuješ barevnou, tak snad kup inkoustovou, ne?

  3. #3
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    Kolik toho budeš tisknout ? odhadem ...

  4. #4
    Ověřený člen Avatar uživatele Numero
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    65
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Jinde no tisknout tak 100 - 150? Jen tak kolem 50ti padne na maturitní práci. Jó vim že je to málo oproti lidem co tisknou tohle množství za den, ale když už tu tiskárnu potřebuju tak ať už k něčemu je si říkám. Určitě ji nevyužiju jen teď, ale i po matuře. Takže asi fakt koupim tu inkoustovou s barvama, protože barvy se vždycky hodí. nebo ještě poraďte přidejte co by jste koupili vy osobně.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •