Dislikes Dislikes:  0
Stránka 3 z 8 PrvníPrvní ... 234 ... PosledníPoslední
Výsledky 21 až 30 z 76

Téma: Nový Notebook

  1. #21
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    Nooo lenovo. Jednoznačně. MSI má servis až v polsku a určitě ho budeš brzo potřebovat Lenovo je kvalitou srovnatelný s dellem nebo IBM, takže neni o čem diskutovat

  2. #22
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele duron62
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    39
    Příspěvky
    100
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    O MSI jsem neslyšel nic moc dobrého co se týká zpracování atd, ten Lenovo se mi líbí v podstatě je mi jedno co to bude hlavně at mi u wow neseká a nepadá FPS na 12 a vydrží to nějaký čas. Asus jsem měl doma z 9 měsícu pouze 5 :/ a z toho byl celkem ještě nepoužitelný :/


    Takže jaké máte názory na tyto dva kousky?
    http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y50...aa1qq1v22hic72

    http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y58...aa1qq1v22hic72 Zde si myslím že GTX660m by mohla s HD rozlišením vydržet hodně dlouho i na něco novějšího, nepotřebuji za každou cenu FullHD myslím si že na LCD 15,6" je to trošku brutál a smyslné mi to přijde až u 17"
    Naposledy upravil duron62; 03.02.2013 v 10:33.

  3. #23
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22

  4. #24
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele duron62
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    39
    Příspěvky
    100
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    V čem je lepší, než ty co jsem postl já?

  5. #25
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    31
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    37
    ja doporucuju tu y580.
    sam ji mam a jsem nadmiru spokojen.
    oproti y500 si troufam tvrdit ze ta gtx 660m je lepsi nez 2gb 650(na co vic pameti kdyz nema vykon). Mechanika se take obcas hodi.
    prestoze jsem cetl negativni recenze na y580 ohledne promackavani kolem E,prehrivani apod, tak mam verzi s 32gb SSD a nemuzu si stezovat.
    kolem E kdyz hodne tlacim tak samozrejmne trochu poklesne,ale to je dane tim ze pod tim je vetrak, takze nic nenormaniho a absolutne to neomezuje pri hrani ani pri psani.
    s prehrivanim take nemam problem, pochopitelne kdyz na tom hrajes neco narocneho(crysis 3, bf 3 apod) tak je jasny ze teploty vylezou a hreje, ale v pohode na ntb udrzis ruku a pokud nemas ucpany dole nasavaci otvor vetraku tak se i krasne chladi a je relativne tichy.
    Podsviceni klavesnice je taky pecka.
    Co se tyce wow tak nemam problem s FHD na ultra 8x vyhlazovani mit stabilne nad 40 fps(napriklad v sw na namesti).
    Narocnejsi hry (crysis,bf,...) si zahrajes na temer nejvyssi detaily(trochu z nich slevit musis, nejjednodussi je najit par moznosti ktery graficky ve hre nejsou moc videt, ale zatezuji, napriklad post-processing, nebo konkretne u te y580 ti staci i 4x AA a vse je krasne hladke vzhledme k tomu ze mas FHD na 15ti palcich, vic podle me neni potreba). Takze ani s nove hry nejsou problem.
    V soucasne dobe planuju presunou system na SSD disk, cimz se vyrazne zrychli.

    Osobne tedy doporucuji y580.

  6. #26
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele duron62
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    39
    Příspěvky
    100
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    BF3 jsem hrál na vysoké i na N55SF (FullHD) i N75SF (FullHD) a naprosto bez problému a to měl jen GT555m, Crysis3 už je problém nejde na něm Dx11 ačkoliv Dx11 podporuje. Takže se nebojím že by něco na GTX nešlo lepé než na GT555. Mohl bys prosím dat link na ten co vlastníš? Hledal jsem ho ale narazil jsem jen na ten co jsem sem dal Já.
    Děkuji

    Co se teplot týká tak jsem zvyklý za Asusu kde se nic nehřálo tak jako ram v levém spodním rohu, nedalo se na tom udržet ruka a to jako bez srandy
    Naposledy upravil duron62; 03.02.2013 v 12:35.

  7. #27
    Anathema Admin Avatar uživatele Faelon
    Založen
    26.12.2010
    Věk
    31
    Příspěvky
    2 775
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    37
    http://www.lenovoshop.cz/lenovo-idea...y_d554620.html
    mam tenhle, ale presne tenhle model uz se u nas neprodava.
    Oni byly nejvetsi problemy s prehrivanim toho pevneho disku, takze oni ten model stahli a nasadili ten co mam ja s 32 gb SSD(nejspise bya vyresili prehrivani disku) jako cache diskem ale pozdeji zjistili ze lidi ten disk pouzivaji na main system tak tam dali mensi na kterej se dost dobre nevejde(16gb)

  8. #28
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele duron62
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    39
    Příspěvky
    100
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Přátele, začínám být trošku nasrán, NTB mi přišel zpět z reklamace s tím, že je vyměněna základní deska a opět disk, který měnili i před měsícem. V ntb nejen že chybí některé šrouby ale dokonce šumí a celej se při užití mechaniky nechutně rozvibruje.

    http://www.youtube.com/watch?v=HSkmS...ature=youtu.be

    Už mě to unavuje v Pátek přišel v Pondělí opět odnáším na čtrtou a poslední reklamaci. Asus už nikdy více, měl jsem jej za značku...

    Otázka na Jinda je je možné sehnat něco dobrého a lépe funkčního za lepší cenu? Jak jsi psal cca před rokem, že znáš par lidí co by dokázali dát téměř nákupku, už do toho nehodlám strkat moc peněz když to vidím jak to dopadá.
    Naposledy upravil duron62; 23.02.2013 v 12:05.

  9. #29
    Registrovaný uživatel Avatar uživatele duron62
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    39
    Příspěvky
    100
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    Refresh

  10. #30
    Equilibrium Admin Avatar uživatele Apendix
    Založen
    13.12.2010
    Příspěvky
    1 849
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20
    pokud věc reklamuješ již potřetí tak už máš nárok na vrácení peněz, takže bych to řešil takto, když jsou ty lidi v servisu neschopný

Stránka 3 z 8 PrvníPrvní ... 234 ... PosledníPoslední

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •