Thanks Thanks:  0
Dislikes Dislikes:  0
Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: Herní sluchátka

  1. #1
    Banned
    Založen
    21.01.2011
    Věk
    32
    Příspěvky
    161
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    0

    Herní sluchátka

    Většina z Vás používá pravděpodobně při hraní sluchátka. Chtěl bych se zeptat jaká používáte, a na vaše ohlasy na ně. Zajímá mě především kvalita zvuku, ale také zda jsou pohodlná nebo za jakou cenu jste je pořídili. Rád bych se nechal inspirovat při koupi nových sluchátek pro sebe :-)

  2. #2
    Moderátor fora
    Založen
    07.01.2011
    Příspěvky
    3 790
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    22
    http://www.alza.cz/logitech-usb-head...90-d257931.htm výborný zvuk na tu cenu, mám je od minulých vánoc a jsem spokojený. Mají silný kabel. A i přes to, že mi často upadnou a kabel se pořád kroutí a motá, tak fungují skvěle.

  3. #3
    Administrátor
    Založen
    11.12.2010
    Příspěvky
    10 888
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    20

  4. #4
    Ověřený člen Avatar uživatele Numero
    Založen
    08.01.2011
    Věk
    30
    Příspěvky
    65
    Post Thanks / Like
    Vliv na reputaci
    14
    http://www.kamennyobchod.cz/headset-...-b530-usb.html
    Poradil mi je K4m1l po tom co mi postavil PC. Neco podobneho co ma on sam nebo to same ja nvm . Ale fakt třída až na to krouceni kabelu . Jinak párkrát už spadly a nic se nestalo. Jen než mi došlo jak je nastavit jako samostatnou jednotku tak to nějaky ty minuty trvalo . ale jinak fakt parada žadny šum a k mikrofonu - musel jsem ho ztlumit pač to ma dostah strašnej a kamoši slyšeli i mého bratra nebo mamu vedle z ložnice .

    PS: K4m1l jestli se sem ještě podiváš abych nemusel psát jinam PC jede parádně

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •