Ahoj. Dneska 20.4 9:00 se mi nedá připojit na server. Píše mi to Logging in... ale pak mi to napíše Failed to connect to the server ... Nemohlo by se to opravit ?
Díky [ Flann ]:sokovany:
Printable View
Ahoj. Dneska 20.4 9:00 se mi nedá připojit na server. Píše mi to Logging in... ale pak mi to napíše Failed to connect to the server ... Nemohlo by se to opravit ?
Díky [ Flann ]:sokovany:
Ahoj , pracuje se na tom
Děkuji ... :)
Jo a aji Hrači Buggy08 to taky nejde tak jestli by jste mu to udělali také
[ Flann ]
Robí to asi od 01:00 (v noci) cca -> bol som online keď to spadlo, potom som čakal cca 20 min ale nemal som už nervy čakať dlhšie. Vidím že by sa mi to neoplatilo.
A tak co se děje najednou před velikonocemy
Ahoj, problém s připojením mají všichni (i přes to, že server může ukazovat připojené hráče). Na odstranění problému usilovně pracujeme. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace...
Popri čakaní som vytvoril pribižnú mapu zatiaľ súkromného mesta NORIAMCRAFT TOWN -> link
A bude to opraveno dneska ? na event
I dříve ? :D