-
Nové město - Název?
Server je sice offline, ale než nám ho mistrové nahoře zprovoznění pojďme zatím vybrat jméno nového města, které nám za poslední tři dny vyrostlo na velikost stávajícího města. :)
Zde pište všichni vaše nápady na název. (Prosím né žádné reklamní ani sebe propagační návrhy. Jinak to bude Coshboy Town. :lols: )
Napište každý třeba 3 návrhy a vyberou se nejspíš asi 3-5 co by se zamlouvali a uděláme anketu. :)
Coshboy a starosta (velka hlava) Happylochy.
-
Takže Kamilov padá....:(
Horny D.C. ? ;) (joking)
Nic mě nenapadá, ještě jsem tam nebyl :D
-
Dejte tam CoolDown City a je to :lols:
-
No momentalne by tomu sedelo jmeno Griefingland/griefingcity/griefcity... :)
-
Jo jo dík, že to všichni berete vážně. :D
-
-
Tak vazne no, ja neumim moc vymyslet jmena mest :)
WonderCity
MineCity
PS: Jakze se jmenuje prvni mesto?
PPS: Ty moje prvni navrhy fakt padnou :D
-
-
Brokeland, City of Fallen Tears, Killing F5-Polis nebo samozřejmě Drasťa Land :lols: a pokud bych měl vynechat i názvy související s nefunkčností serveru navrhoval bych pak jedině "Dream City" "Wish Land" & "Sorry moma, Imma mining-City" :)
-
ALT F4 taky neni spatny nazev :D, popripade SERVER DOWN. Jen si vybrat