-
Zdravík, po dnešním ICC raidu pár postřehů... Začal bych tím nejvyšším
Lich King
Stále lítají valkyry příliš vysoko, při kořenech spadnou dole, jinak je to beze změny, dmg rozhodi koreny a jsou zas hore... harvest soul stále nejde healovat.... v mezifázi Ice Sphere stojí na místě, nepohybují se směrem k raidu a nedávají dmg
Professor Putricide
Ooze stojí na místě a nehýbe se směrem k targetu
Blood Council
Kinetic Bomb stále nejde zvedat nahoru dmgem
Lord Marrowgar
Krom hitboxu a spiků na offtanka asi není co více vyčinit, jede to pěkně.
Gunship battle
Při nasedání na kanony se to někdy bugne a nejde nic dělat než jen vystoupit,když jsem dal vystoupit, spadl jsem z lodi dolů, jestli by s tim bylo možné něco udělat, byla by to paráda. jinak další části boje jsem díky pádu už nemohl pozorovat.
Globální problém všech instancí
Vím, že je to ochrana proto lidem, co dávají alt f4 např u Valkyr či někde, ale já jako člověk s nestabilním internetem bych si rád postěžoval na nemožnost lognout se zpět do dungu, padlo mi to pul minuty pred pullem LK a cely fight jsem jen mohl stat venku a koukat se jak jim to pěkně jde z venku dungeonu. Kdyby to kopání šlo zrušit, určitě nejen já bych to ocenil, přišel jsem kvůli tomu o několik achievů, včetně Kingslayera... frosty ze 2 bossů. Zkuste s tim něco.
S Pozdravem Flynicist, doufám, že jsem to sepsal srozumitelně
-
já bych se připojil, s 1 postřehem z ICC a to u Sindragosy - jak pritahuje cely raid k sobe pred blisteringem tak to dela prilis pomalu a blistering pak vyzabiji xx clenu raidu.
-
V celem ICC se po gunshipu buguje combat , tzny temer nepretrizite zustavaji nekteri clenove raidu s combatem, neni to sice nic co by zamezilo progresu ale je to neprijemny a zbytecne to prodluzuje pripravu na kill bose. v neposleni rade celym ICC zni tak hadna tech dvou kapitanu po celou dobu , nebo do padu servru.
-
u princu a i sindragosy kdyz se wipne nebo kdyz padne server tak je velika sance ze se pokazi event a jeden z princu nebo sindragosa nejdou targetnout. normalne utocit a na ne se neda kliknout
u rotface po wipe zustavaji elitky a ty sracky ktery plivou pri encounteru. pomuze jedine pad servru
-
u Rotface se nespojují ozy
-
Nám se u sindragosy ted stalo, že nešlo útočit na jednoho draka, slétl, šel po nás, ale nešlo na něj útočit
-
S tim jsme zatím tedy problem neměli
-
To isté my včera na 25HC a na 10HC priletel a odletel :D
-
Takže celé ICC je opět téměř neprogresovatelné. (25hc).
Gunship shazuje server nebo se občas musí odejít dvakrát - event se na konci bugne a jediné východisko je pustit to u toho týpka znova. Občas když spadne server, loď tam prostě není.
Rotface - Jeden wipe a podruhý nehratelný. Zůstavají na zemích ty sračky (sice jen visual bug, ale dost neprijemnej), ale hlavně NEMIZÍ OOZY!!!!!!!!
Profesor - Elitky stojí a nic nedělají. Farma...
Sindragosa - Přiletí, nejde označit, pokosí celej raid a vesele odletí. Parádní... A když vám pak GM řekne, že vám nemá jak pomoci - ještě více imba ;-) Progres tím končí a můžete se na hlavu stavět.
...a když už se dostanete k LK? Neviditelní spiriti, nemiznoucí trapky, frostourme totálně do*ranej a mnoho dalších překvápek.
Tak to je jen tak trošku na poukázání na jisté chyby v ICC... Aby se vědělo, co je potřeba "doladit"...
-
Kosky u sindry fungujou tak výborně že melee je skoro vůbec nemůžou dmg píše to "line of sight"