Proste na normale tomu ten vehicle effekt uplne vymaz, nik si to ani nevsimne ... Po update prepisem bugreport.
Printable View
Proste na normale tomu ten vehicle effekt uplne vymaz, nik si to ani nevsimne ... Po update prepisem bugreport.
j na kinecticy sem se taky mrknul...zkuste vzit partu 5ti lidi a zkusit je na PTR na 25 a 10 man...
blackened : to nejde tak jednoduse ponevadz vehicle je to,co te posouva smerem k LK a pak te take portuje zpet...a problem je , ze ses "pasazer" takze ses imunni na healy....snazil jsem se tomu vyjmout imunitu na heal,ale zatim se mi to nepovedlo
Holy priest, jakmile umře, tak buguje již encounter i v ICC.
Dnes po wipe jsme již nemohli zpátky do icc, protože se mobové evadnuli po umření priesta, který v tom momentě nahodil spirit healer, na který se nedá útočit.
tento bug sa týka fázy LK 40% a menej.... v medzifáze dojdú raging spiriti, ktorí na seba berú podobu charu z ktorého vylezú skrátene a laicky povedané... problém nastáva vo chvíli, keď sa spiriti zergnuť nestihnú ešte pred harvest soulom, ktorý začne pár sekúnd po prechode do fázy... po skončení "cave fázy" sú raging spiriti doplnení na full hp, čo by nebolo ani takým problémom, ale hlavný kameň úrazu je to, že sú potom neviditeľní... niesom si istý či to tak má byť... a je celkom nepríjemné, keď jednym svojim spellom wipne polovičku raidu, ktorý ho ani nemal šancu vidieť :D vďaka :) ináč ten LK na tie valkýry a tých spiritov v tretej fáze je pekný ;)
Faelon bude teda ten harvest opraveny po update? (myslim teda hlavne na HC mode)
mozna jo...nejsem si jist,nutno zkusit
Gunship - nejdou jetpacky na skakani
- na konci evenetu (pokud pouzijete charge aby ste se dostali na enemy ship a zabili toho maga) neni loot a lod nedoleti ani k deathbringerovi ani se neaktivuje port k DB
- elity na enemy ship sou pasivni a nedelaj nic naprikad saurfang by mel nakladat tankovy - vubec nekam zmizi do textury
jet packy uz jdou, charge na cizi lod nepouzivejte,pak se to buguje, saurfang/muradin by meli utocit,ale podivam se na to
Ten Saurfang utoci jen, kdyz k nemu prijdes na 5 yardu a blize, takze toho maga na enemy ship muzes sundat bez toho aby tam byl zapotrebi tank.
Gunship-Saurfang utoci jen na 5 yardu a blize jinak se vubec nepullne, takze se mag na enemy shipe da zabit bez potreby tanka. Ten spell co freezuje kanony ma byt neinteruptovatelny a ma skoncit az chcipne mage.
LK - mezifaze: Sphery stoji na miste, takze sou nekde 40-50 yardu vedle/za LK, out of range casterum a jak jich uz tam je 10naraz tak rozdavaji celkem slusny dmg takze vice-mene wipefest.